WYSPIARZ niebieski
Fotoreportaż

03.09.2016 9:00

FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016

 

Tegoroczna FAMA zakończyła się koncertem finałowym w świnoujskim amfiteatrze. W pierwszej części występowali laureaci festiwalu. Później wręczono liczne festiwalowe nagrody. W drugiej części finałowego koncertu grały dwa zespoły – świnoujski LUDOJAD i famowski SHAPELES. Oba zespoły łączyła osoba w nich występująca, czyli kierownik muzyczny FAMY, świnoujścianin Marek Pędziwiatr.


 

Jury festiwalu 46. Fama GAZ-SYSTEM Terminal Sztuki w składzie: Darek Foks, Janusz Grzywacz, Adam Klocek, Wojtek Kowalski, Jerzy Jan Połoński, Alicja Sawicka, Mateusz Urbański postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

ZAPROSZENIE na Puławski Festiwal Muzyczny Wszystkie Strony Świata, listopad 2016 – otrzymują ORKIESTRA UMFC oraz SWIERNALIS

 

WYRÓŻNIENIE i tytuł LAUREATA FESTIWALU:

 

w kategorii FAN FESTIWALU, w postaci karnetów na obiady w Oflagu – otrzymuje KAMIL ZWIERZCHOWSKI

 

w kategorii DEBIUT – otrzymuje SZYMONMÓWI

 

w kategorii DZIENNIKARSTWO – otrzymują MARTYNA WOCH, JAKUB ZAKOŚCIELNY oraz MARIA KOSIŃSKA

 

w kategorii WOKALIŚCI – otrzymuje PATRYCJA MICHALSKA

 

w kategorii SZTUKI WIZUALNE I MULTIMEDIA – otrzymują MIEJSCOVNIK za projekt RE:PIEŚNI, UNIWERSYTET ARTYSTYCZNY W POZNANIU za projekt ARANEA, KATARZYNA BORYS, MARLENA JABŁOŃSKA oraz LIUDMYLA OVSIIENKO i JUSTYNA PODOLSKA za film STANY PSYCHODRAMY CZYLI DŁUGI LOT PRZEZ ZAMKNIĘTO OKNO

 

w kategorii SZTUKI SCENICZNE – otrzymują DWAJ  PANOWIE i OŚRODEK BADAŃ NAD UNIWERSALIZACJĄ HUMORU OBUH

 

w kategorii MUZYKA – otrzymują: ORKIESTRA UMFC, GRZECZNI CHŁOPCY, MAX BRAVURA, PERDUO VNC, SHAPELES, SNOWID

 

NAGRODĘ ORGANIZATORA za pozytywny wkład w procesy organizacyjne, w wysokości 1000, ufundowaną przez  byłych i obecnych dyrektorów festiwalu – otrzymuje: SEKCJA PRODUCENCKA w składzie: WIKTORIA ZAWADZKA, JAROSŁAW MYSONA, MATEUSZ ULCZOK, MACIEJ JASZCZYŃSKI, PIOTR MAŁEK, MARTA DOPIERALSKI, KAROLINA WOJCIECHOWSKA, MONIKA JASIŃSKA, MIKOŁAJ WNĘT, AGNIESZKA BORKOWSKA

 

NAGRODĘ LAMELAT FAMY za popularyzację artystycznych inicjatyw wśród mieszkańców Świnoujścia, w wysokości 1000 zł – otrzymuje: RESTAURACJA HAMAKI

 

NAGRODĘ IM. MARKA KASZA dla najlepszego dziennikarza festiwalu, w wysokości 1500 zł, otrzymuje – ŁUKASZ GAMROT

 

NAGRODĘ IM. MARIANA REDWANA w kategorii literatura, ufundowaną przez ZIPSEE Cyfrowa Polska, oraz dwie równorzędne nagrody w wysokości 750 zł – otrzymują ex aequo: KACPER PŁUSA oraz ALEKSANDER TROJANOWSKI

 

NAGRODĘ IM. JANA SAWKI w kategorii sztuki wizualne i multimedia, ufundowaną przez ZIPSEE Cyfrowa Polska, oraz dwie równorzędne nagrody w wysokości 1000 zł – otrzymują: AUTORZY WYSTAWY FOTOGRAFICZNEJ „WYSPA” oraz grupa BANANA SHARK.

 

NAGRODĘ IM. ANDRZEJA JAKÓBCA w kategorii muzyka, ufundowaną przez ZIPSEE Cyfrowa Polska, oraz trzy równorzędne nagrody w wysokości 1000 zł – otrzymują: zespół T/ABORET, MONIKA KOWALCZYK oraz GYPSY AND THE ACID QUEEN

 

NAGRODĘ IM. ROBERTA PALUCHOWSKIEGO w kategorii sztuki sceniczne oraz dwie równorzędne nagrody w wysokości 1000 zł – otrzymują: PSYCHOTEATR za spektakl „LAS” oraz TEATR KRZYK za spektakl „FACE TO FECE”

 

NAGRODĘ IM. MAKSA SZOCA za nieszablonową i kreatywną postawę artystyczną, ufundowaną przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Olgierda Geblewicza, oraz dwie równorzędne nagrody w wysokości 2000 zł – otrzymują: SWIERNALIS oraz BIEL, FURUTANI, MIZOBUCHI za performans SKOŁOWACENIE

 

NAGRODĘ TRYTON – dla największej osobowości artystycznej festiwalu, ufundowaną przez Prezydenta Świnoujścia, Janusza Żmurkiewicza, oraz dwie równorzędne nagrody w wysokości 4000 zł – otrzymują: MAREK KOŚCIÓŁEK oraz zespół KAGYUMA

 

NAGRODĘ TRÓJZĄB NEPTUNA dla najlepszego wydarzenia lub projektu zrealizowanego podczas festiwalu, ufundowaną przez GAZ-SYSTEM S.A., oraz dwie równorzędne nagrody w wysokości 4000 zł – otrzymują: AUTORZY FILMU „GDZIE JEST ANNA?” oraz WYKONAWCY KONCERTU „MOJA PARANOJA”

 

--


 


Autor zdjęć: mar
FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016
FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016
FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016
FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016
FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016
FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016
FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016
FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016
FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016
FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016
FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016
FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016
FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016
FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016
FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016
FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016
FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016
FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016
FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016FINAŁ I WERDYKT FESTIWALU FAMA 2016
POZOSTAŁE FOTOREPORTAŻE
SKONTI
CIROKO
Wulkanizacja

Rodzinie i Przyjaciołom  wyrazy współczucia z powodu śmierci

śp. Stanisława Możejki

Prezydenta Miasta Świnoujście w latach 1998-2000  oraz Radnego Miasta Świnoujście I,III,IV i V kadencji.

składają członkowie Klubu Radnych SLD-Lewica Razem

Prywatny gabinet ginekologiczno-położniczy

Lek. med. RENATA WASZCZUK

specjalista ginekolog-położnik

Przyjmuje co drugi poniedziałek w

Przychodni Zdrowia w Międzyzdrojach

ul. Niepodległości 10 a

Rejestracja telefoniczna pod nr 603916017

specjalista ginekolog - położnik

Renata Waszczuk

- USG

- cytologia

- prowadzenie ciązy

- porady ginekologiczne

Przyjmuje prywatnie we wtorki od godz. 16:00

Przychodnia Lekarska Tadeusza Czajki w Uznamie

ul. Grunwaldzka 2,  Rejestracja  tel 91 321 94 44

Wydzierżawię lub sprzedam znakomity lokal użytkowy w centrum miasta. Pasaż Centrum od ul. Armii Krajowej, powierzchnia 28,6 m2, pierwsze piętro z wejściem na wprost schodów . telefon 601 77 92 54

Konsultacje okulistyczne

Prof. dr hab. n. med.

Olgierd Palacz

Przyjmuje raz w miesiącu.

Rejestracja w Przychodni Lekarskiej

Tadeusz Czajka

Tel. 91 321 94 44

lekarz medycyny pracy

spec. rehabilitacji kardiologicznej, fizjoterapii i balneologii

M. Krystyna Wasilewska - Zużałek

Świnoujście, ul. Boh. Września 6, wtorki, piątki 18 -19

Międzyzdroje, ul. M. Dąbrowskiej 6 , codzinnie 16 - 17

Rej. tel. 91 328 02 12, 601 87 19 20

CERTYFIKATY KIEROWCÓW, MARYNARZY:

NORWESKIE, DUŃSKIE, MIĘDZYNARODOWE

-badania profilaktyczne, książeczki zdrowia

EKG - choroby  serca, stawów, kręgosłupa

Rejestracja telefoniczna

 

 

Gabinet stomatologiczny

Lek. stom. J. Burzyńska-Kowalska

  • kompleksowe leczenie stomatologiczno-protetyczne, wybielanie zębów, periodentologia, zabiegi z medycyny estetycznej

                Godziny przyjęć

od poniedziałku do czwartku godz. 12:00- 18:00

tel. 91 321 85 70, 604 081 631

Świnoujście, ul. Monte Cassino 2

    

 

GABINET GASTROENTEROLOGICZNY

Anna Popiela-Schiller

Gastroenterolog

Specjalista Chorób Wewnętrznych

Świnoujście, ul. Sikorskiego 2 (obok apteki "Arnika")

Rejestracja telefoniczna

+48 501 070 827

PRYWATNY GABINET ORTOPEDYCZNY

lek. med. Mariusz Dydyk

specjalista ortopeda - traumatolog

Poradnia Rodzinna

ul. Dąbrowskiego 4                      Rejestracja

parter                                       tel. 504 288 846

Konsultacja ortopedyczna dorosłych i dzieci

   USG stawów biodrowych niemowląt,

                 USG narządów ruchu

Ernest Pyrkosz

ORTOPEDA

  • profilaktyka stawów biodrowych u niemowląt
  • wady postawy
  • zespoły bólowe narządów ruchu
  • leczenie zmian zwyrodnieniowych i pourazowych
  • badania medycyny sportowej dzieci i młodzieży

Świnoujście, ul. Piastowska 60

wtorek 17:00- 18:00, piątek 15:30-17:00

Rejestracja telefoniczna 606 387 618

specjalista ginekolog-położnik

Maria Czajkowska

USG 4D położniczo- ginekologiczne

certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

przyjmuje prywatnie: wtorek, czwartek od godz. 16:00

ul. Boh. Września 27 (vis a vis przeprawy promowej)

rejestracja telefoniczna: 607 31 00 51

Wydzierżawię lub sprzedam znakomity lokal biurowy o powierzchni 28,6 m2 na

I piętrze z wejściem na wprost schodów w Pasażu "Centrum" (ul. Armii Krajowej 12) .

Wiadomość telefon 601 779 254

STOMATOLOG

Katarzyna Szablewska

przyjęcia prywatne

i w ramach ubezpieczenia NFZ

rejestracja telefoniczna:

 608 198 968

Świnoujście, ul. Piastowska 60

RADCA PRAWNY Dorota Krzemień-Osuch

  • porady prawne, reprezentacja przed sądami,
  • spadki, sąd pracy,
  • obsługa prawna podmiotów gospodarczych (KRS)

 Świnoujście, ul. Armii Krajowej 9/2 (wejście od ul. Monte Cassino 42-brama)

kontakt po uzgodnieniu telefonicznym 

tel. 91 321 93 30, 605 426 340      e-mail: biuro@kancelaria-osuch.pl

Drewno kominkowe i opałowe

tel. 693 399 346, 91 418 82 68

WYSPIARZ niebieski