WYSPIARZ niebieski
Fotoreportaż

23.06.2016 18:54

PRYMUS 2016

 

Na wstępie uroczystości w programie artystycznym wystąpiły przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1 „Perełki Bałtyku” - grupa RYBKI. Do występów dzieci przygotowały panie Lila Klorek i Agnieszka Nowicka. [później po przemówieniu świnoujskiego prezydenta odbyła się część podczas której wręczano tytuły prymusów.

 

Najmłodsi PRYMUSI – I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Synapsik organizowanym przez MEN z zakresu zintegrowanego sprawdzianu poruszającego zagadnienia edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej; 100 % możliwych do uzyskania punktów.

 

1. Amelia Mazur uczennica klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II – - opiekun pani Iwona Strąk. Amelia jest jedną z 40 najlepszych uczennic w Polsce Amelia rozpoczynała naukę jako szcściolatka.

2. Hanna Węglarz – uczennica klasy drugiej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP – opiekun pani Beata Krzyżaniak

 

 

Najlepszy wynik ze sprawdzianu na zakończenie szkoły podstawowej, otrzymując wynik na poziomie 100 % z dwóch części sprawdzianu, uzyskała:

 

    • Alicja Skórka ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP Świnoujściu

 

Najwyższy wynik z testu na zakończenie gimnazjum – 96,83 % uzyskała

 

    • Zuzanna Leśnikowska z Gimnazjum Publicznego nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Świnoujściu.

 

 

8 absolwentów techników spełniło kryteria określone zarządzeniem Prezydenta Miasta: średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły nie mniej niż 4,80 oraz co najmniej bardzo dobre zachowanie. W tym roku wszyscy absolwenci są uczniami z wzorową oceną z zachowania.

 

Najwyższą średnią ocen – 5,13 - uzyskała absolwentka Technikum Ortopedycznego w Zachodniopomorskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu Daria Banak.

 

 

  1. Daria Banak - 5,13 Technikum Ortopedyczne w Zachodniopomorskim

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (na zdjęciu z mamą)

  1. Aleksandra Konwicka - 5,06 Technikum Ortopedyczne w Zachodniopomorskim

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

  1. Kamila Janowska - 4,93 Technikum Zawodowe nr 1 w Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki

  2. Gabriela Zapłata - 4,85 Technikum Zawodowe nr 1 w Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki

  3. Paulina Grygielewicz - 4,82 Technikum Zawodowe nr 1 w Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki

  4. Kinga Głozak - 4,82 Technikum Zawodowe nr 1 w Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki

  5. Miłosz Miklaś - 4,81 Technikum Morskie w Zespole Szkół Morskich

  6. Roksana Borys - 4,81 Technikum Zawodowe nr 1 w Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki

 

 

16 tegorocznych absolwentów publicznych i niepublicznych liceów ogólnokształcących spełniło kryteria określone zarządzeniem Prezydenta Miasta: średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły nie mniej niż 5,00 oraz co najmniej bardzo dobre zachowanie

 

Najwyższą średnią ocen – 5,33 z zachowaniem wzorowym, uzyskała absolwentka Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I - Edyta Kowina

 

  1. Edyta Kowina 5,33 Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka

  2. Daniel Ciesielski 5,18 I Liceum Ogólnokształcące Fundacji Logos

  3. Aleksandra Joppek 5,18 I Liceum Ogólnokształcące Fundacji Logos

  4. Natalia Stafiej 5,18 I Liceum Ogólnokształcące Fundacji Logos

  5. Paulina Tomaszewska 5,12 Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

  6. Zuzanna Ordon 5,12 I Liceum Ogólnokształcące Fundacji Logos

  7. Angelika Jaworska 5,11 Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

  8. Anna Machynia 5,11 Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

  9. Natalia Walerian 5,09 Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

  10. Julia Gancarczyk 5,06 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej

  11. Agata Piotrowska 5,06 Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

  12. Agnieszka Ulewińska 5,00 Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

  13. Piotr Wardziukiewicz 5,00 Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

  14. Krzysztof Pałka 5,00 Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

  15. Wiktor Grzyb 5,00 Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

  16. Iga Padałko 5,00 I Liceum Ogólnokształcące Fundacji Logos

 

 

Laureaci konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty ze szkół podstawowych :

 

  1. Mateusz Grabowski - LAUREAT Konkursu Języka Niemieckiego - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP– opiekun pani Jolanta Wrześniewska-Woźniczka

  2. Maja Rolka – LAUREATKA Konkursu Języka Niemieckiego - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP– opiekun pani Jolanta Wrześniewska-Woźniczka

  3. Joel Cackowski - LAUREAT Konkursu Języka Niemieckiego - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP– opiekun pani Jolanta Wrześniewska-Woźniczka

  4. Hanna Wasilewska - LAUREATKA Konkursu Języka Angielskiego Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP–– opiekun pani Luiza Kasiarz

  5. Joshua Maćkowski - LAUREAT Konkursu Języka Angielskiego ze Społecznej Szkoły Podstawowej Społecznego Towarzystwa Szkoły Gimnazjalnej– opiekun pani Jolanta Okurowska

 

Finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty ze szkół podstawowych

 

1. Jakub Olszewski - FINALISTA Konkursu Języka Niemieckiego Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP– opiekun pani Jolanta Wrześniewska-Woźniczka;

 

2. Apolonia Wielgolińska - FINALISTA Konkursu Języka Polskiego Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP – – opiekun pani Alina Felecka;

 

3. Aleksandra Zabłocka - FINALISTKA Konkursu Języka Angielskiego ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Mieszka I – opiekun pani Jolanta Okurowska

 

4. Adam Ciechowski - FINALISTA Konkursu Języka Polskiego ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Mieszka I – opiekun pani Barbara Kędzierska

 

5. Oskar Ludowicz – FINALISTA Konkursu Języka Angielskiego ze Społecznej Szkoły Podstawowej Społecznego Towatrzystwa Szkoły Gimnazjalnej– opiekun pani Jolanta Okurowska

 

Laureaci i finaliści gimnazjalnych konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

 

  1. Oliwer Błaszak z GP-2 - LAUREAT Przedmiotowego konkursu z języka niemieckiego, finalista przedmiotowego konkursu z języka polskiego i finalista przedmiotowego konkursu z geografii – opiekunowie: pani Żaneta Kamińska, pani Mariola Krasowska i pani Monika Tomala;

  2. Mateusz Szczepaniak z GP-2 - LAUREAT Przedmiotowego konkursu z chemii – opiekun pani Anna Stachula;

  3. Zuzanna Leśnikowska z GP-2 - LAUREATKA Przedmiotowego konkursu z języka angielskiego – opiekunowie: pani Ewa Rucińska i pan Marcin Michalczak;

  4. Mateusz Koczkodaj z GP-1 - LAUREAT Przedmiotowego konkursu z języka niemieckiego, finalista przedmiotowego konkursu z języka polskiego – opiekun pani Agnieszka Świrska-Jarosz;

  5. Martyna Beczkowska z Gimnazjum Logos – LAUREATKA Przedmiotowego konkursu z biologii – opiekun pani Barbara Savić;

  6. Weronika Janicka z GP-1 – FINALISTKA Przedmiotowego konkursu z biologii – opiekun pani Maria Żółtowłos;

  7. Dawid Zwierzchowski z GP-1 – FINALISTA Przedmiotowego konkursu z języka angielskiego – opiekun pani Klaudia Kradyna;

  8. Barbara Sosin z GP-2 – FINALISTKA Przedmiotowego konkursu z języka niemieckiego – opiekun pani Lilla Panfiluk;

  9. Anna Bubnowska z GP-2 - FINALISTKA przedmiotowego konkursu z języka polskiego – opiekun pani Mariola Krasowska

 

Wyniki miejskiego współzawodnictwa sportowego, podsumowującego współzawodnictwo szkół na wszystkich etapach kształcenia w roku szkolnym 2015/2016:

 

w kategorii szkół podstawowych:

3. miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 159 pkt

2. miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 193 pkt

1. miejsce Szkoła Podstawowa nr 6 245 pkt

 

 

 

w kategorii gimnazjów:

3. miejsce Gimnazjum Publiczne nr 3 83 pkt

2. miejsce Gimnazjum Publiczne nr 2 181 pkt

1. miejsce Gimnazjum Publiczne nr 1 227 pkt

 

w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

3. miejsce Zespół Szkół Morskich 46 pkt

    1. miejsce Technikum Zawodowe nr 1 w Centrum Edukacji

Zawodowej i Turystyki 74 pkt

1. miejsce LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I 81 pkt

 

 

Autor zdjęć: ak
PRYMUS 2016PRYMUS 2016PRYMUS 2016
PRYMUS 2016PRYMUS 2016PRYMUS 2016
PRYMUS 2016PRYMUS 2016PRYMUS 2016
PRYMUS 2016PRYMUS 2016PRYMUS 2016
PRYMUS 2016PRYMUS 2016PRYMUS 2016
PRYMUS 2016PRYMUS 2016PRYMUS 2016
PRYMUS 2016PRYMUS 2016PRYMUS 2016
PRYMUS 2016PRYMUS 2016PRYMUS 2016
PRYMUS 2016PRYMUS 2016PRYMUS 2016
PRYMUS 2016PRYMUS 2016PRYMUS 2016
PRYMUS 2016PRYMUS 2016PRYMUS 2016
PRYMUS 2016PRYMUS 2016PRYMUS 2016
PRYMUS 2016PRYMUS 2016PRYMUS 2016
PRYMUS 2016PRYMUS 2016PRYMUS 2016
PRYMUS 2016PRYMUS 2016PRYMUS 2016
PRYMUS 2016PRYMUS 2016PRYMUS 2016
PRYMUS 2016PRYMUS 2016PRYMUS 2016
PRYMUS 2016PRYMUS 2016
POZOSTAŁE FOTOREPORTAŻE
SKONTI
Uzdrowisko Swinoujscie
CIROKO
Wulkanizacja

 

PRAKTYKA LEKARSKA

lek. med. Bogusław Brzuchalski

spec. psychiatrii dzieci i młodzieży

       spec. terapii uzależnień

  Gabinet prywatny   

Szczecin i Świnoujście

  Rejestracja telefoniczna

tel. 530 645 447

Prywatny gabinet ginekologiczno-położniczy

Lek. med. RENATA WASZCZUK

specjalista ginekolog-położnik

Przyjmuje co drugi poniedziałek w

Przychodni Zdrowia w Międzyzdrojach

ul. Niepodległości 10 a

Rejestracja telefoniczna pod nr 603916017

specjalista ginekolog - położnik

Renata Waszczuk

- USG

- cytologia

- prowadzenie ciązy

- porady ginekologiczne

Przyjmuje prywatnie we wtorki od godz. 16:00

Przychodnia Lekarska Tadeusza Czajki w Uznamie

ul. Grunwaldzka 2,  Rejestracja  tel 91 321 94 44

Wydzierżawię lub sprzedam znakomity lokal użytkowy w centrum miasta. Pasaż Centrum od ul. Armii Krajowej, powierzchnia 28,6 m2, pierwsze piętro z wejściem na wprost schodów . telefon 601 77 92 54

Konsultacje okulistyczne

Prof. dr hab. n. med.

Olgierd Palacz

Przyjmuje raz w miesiącu.

Rejestracja w Przychodni Lekarskiej

Tadeusz Czajka

Tel. 91 321 94 44

lekarz medycyny pracy

spec. rehabilitacji kardiologicznej, fizjoterapii i balneologii

M. Krystyna Wasilewska - Zużałek

Świnoujście, ul. Boh. Września 6, wtorki, piątki 18 -19

Międzyzdroje, ul. M. Dąbrowskiej 6 , codzinnie 16 - 17

Rej. tel. 91 328 02 12, 601 87 19 20

CERTYFIKATY KIEROWCÓW, MARYNARZY:

NORWESKIE, DUŃSKIE, MIĘDZYNARODOWE

-badania profilaktyczne, książeczki zdrowia

EKG - choroby  serca, stawów, kręgosłupa

Rejestracja telefoniczna

 

 

Gabinet stomatologiczny

Lek. stom. J. Burzyńska-Kowalska

  • kompleksowe leczenie stomatologiczno-protetyczne, wybielanie zębów, periodentologia, zabiegi z medycyny estetycznej

                Godziny przyjęć

od poniedziałku do czwartku godz. 12:00- 18:00

tel. 91 321 85 70, 604 081 631

Świnoujście, ul. Monte Cassino 2

    

 

GABINET GASTROENTEROLOGICZNY

Anna Popiela-Schiller

Gastroenterolog

Specjalista Chorób Wewnętrznych

Świnoujście, ul. Sikorskiego 2 (obok apteki "Arnika")

Rejestracja telefoniczna

+48 501 070 827

PRYWATNY GABINET ORTOPEDYCZNY

lek. med. Mariusz Dydyk

specjalista ortopeda - traumatolog

Poradnia Rodzinna

ul. Dąbrowskiego 4                      Rejestracja

parter                                       tel. 504 288 846

Konsultacja ortopedyczna dorosłych i dzieci

   USG stawów biodrowych niemowląt,

                 USG narządów ruchu

Ernest Pyrkosz

ORTOPEDA

  • profilaktyka stawów biodrowych u niemowląt
  • wady postawy
  • zespoły bólowe narządów ruchu
  • leczenie zmian zwyrodnieniowych i pourazowych
  • badania medycyny sportowej dzieci i młodzieży

Świnoujście, ul. Piastowska 60

wtorek 17:00- 18:00, piątek 15:30-17:00

Rejestracja telefoniczna 606 387 618

specjalista ginekolog-położnik

Maria Czajkowska

USG 4D położniczo- ginekologiczne

certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

przyjmuje prywatnie: wtorek, czwartek od godz. 16:00

ul. Boh. Września 27 (vis a vis przeprawy promowej)

rejestracja telefoniczna: 607 31 00 51

Wydzierżawię lub sprzedam znakomity lokal biurowy o powierzchni 28,6 m2 na

I piętrze z wejściem na wprost schodów w Pasażu "Centrum" (ul. Armii Krajowej 12) .

Wiadomość telefon 601 779 254

RADCA PRAWNY Dorota Krzemień-Osuch

  • porady prawne, reprezentacja przed sądami,
  • spadki, sąd pracy,
  • obsługa prawna podmiotów gospodarczych (KRS)

 Świnoujście, ul. Armii Krajowej 9/2 (wejście od ul. Monte Cassino 42-brama)

kontakt po uzgodnieniu telefonicznym 

tel. 91 321 93 30, 605 426 340      e-mail: biuro@kancelaria-osuch.pl

Drewno kominkowe i opałowe

tel. 693 399 346, 91 418 82 68

WYSPIARZ niebieski