WYSPIARZ niebieski
Fotoreportaż

26.06.2011 23:49

Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.

We wtorek 21 czerwca w Sali Teatralnej Miejskiego Domu Kultury odbyła się uroczysta Gala „PRYMUS 2011”, będąca podsumowaniem roku szkolnego 2010-2011. Najlepszym uczniom wręczone zostały nagrody Prezydenta Świnoujścia. Uhonorowano także uczniów najzdolniejszych muzycznie i plastycznie, szkoły we współzawodnictwie sportowym, a także najlepszych nauczycieli.

 

Wyróżnienie otrzymali uczniowie, którzy najlepiej napisali egzamin zewnętrzny w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów: Najlepszy wynik ze sprawdzianu na zakończenie szkoły podstawowej, otrzymując 38 na 40 możliwych do osiągnięcia punktów, uzyskał:

    • Marek Baraniecki ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej Rzeczypospolitej Polskiej

 

Już po raz trzeci test na zakończenie gimnazjum składał się z trzech części: matematyczno-przyrodniczej, humanistycznej i z języka obcego. Najlepszy wynik – 133 punkty na 150 możliwych do uzyskania osiągnęła

    • Natalia Szczepaniak z Gimnazjum Publicznego nr 2 im. Henryka Sienkiewicza

 

Nagrodę Prezydenta otrzymali uczniowie posiadający osiągnięcia na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym, a także laureaci konkursów przedmiotowych, organizowanych przez kuratora oświaty.

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP

  1. Ada Szmygin - Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu matematycznego „Panda” Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu matematycznego „Pingwin” Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu matematycznego „Sezam” - opiekun Pani Alicja Kucharz

  2. Oliwia Bizan - Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Pingwin” – opiekun Pani Jolanta Wrześniewska

  3. Marlena Gogola - Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Pingwin” – opiekun pani Jolanta Wrześniewska

  4. Maja Kozłowska - Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „Panda” Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Pingwin” - opiekun Pani Aleksandra Łuczak Król

  5. Bartosz Fleger laureat Ogólnopolskiego Konkursu matematycznego „Pingwin” – opiekun Pani Alicja Kucharz.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

  1. Aleksy Bizan Finalista Konkursu Matematycznego z Elementami Przyrody, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2011”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „EDI Panda” Matematyka opiekunowie Sebastian Iwaniuk, Monika Sieczka

  2. Filip Piórski Nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2011”, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „EDI Panda” Matematyka opiekun Pan Sebastian Iwaniuk

  3. Kacper Sarzyński Nagroda I stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2011”, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „EDI Panda” Matematyka, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „EDI Pingwin” Matematyka opiekun Elżbieta Kapla

  4. Martyna Beczkowska Nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2011”, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Olimpus – Matematyka, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „EDI Panda” Matematyka, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „EDI Pingwin” Matematyka - opiekun Pan Sebastian Iwaniuk

  5. Wojciech Górski Nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2011”, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „EDI Panda” Matematyka, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „EDI Pingwin” Matematyka, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Olimpus – Historia (Opiekunowie Sebastian Iwaniuk i Tomasz Filipiak

  6. Natalia Okurowska Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „EDI Panda”, Język angielski - opiekun Pani Joanna Biały

  7. Aleksander Tęcza Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Olimpus – Historia, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „EDI Panda” Język angielski opiekunowie Tomasz Filipiak i Joanna Biały

  8. Karolina Jarosławska, Paulina Wojciechowska i Weronika Radecka - Laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Olimpus – Historia- opiekun Pan Tomasz Filipiak

  9. Oliwia Bukowska Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „EDI Panda” Język angielski opiekun Pani Beata Stankiewicz

  10. Piotr Dachowski Nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2011” opiekun Pani Anna Sidorowicz

 

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II Zespół Szkolno Przedszkolny

  1. Natalia Czuba Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego PINGWIN organizowanego przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI opiekun Pani Sylwia Komoda-Mazur

 

Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Olimpijczyków Polskich

  1. Aleksandra Nikoriuk i Łukasz Dobosz - Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Niemieckiego "Olimpus" 2 miejsce w Polsce opiekun Pan Sebastian Molski

  2. Klaudia Mazur – Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Niemieckiego "Olimpus" 4 miejsce w Polsce opiekun Pan Sebastian Molski

  3. Natalia Chwyć i Natalia Ćwik Laureatki Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Niemieckiego "Olimpus" 7 miejsce w Polsce - opiekun Pan Sebastian Molski

  4.  

Gimnazjum Publiczne nr 2 im. Henryka Sienkiewicza

 

  1. Maciej Bizan - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego „Edi Panda”, II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Multitest”, III Miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Angielskiego „Olimpus”, IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego EDI, VII i VIII (sesja jesienna i wiosenna) miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej „Olimpus”, Nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”- opiekunowie Panie Ewa Rucińska, Ewa Puchała

  2. Wojciech Nowicki - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego „Edi Panda”, III miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Angielskiego „Olimpus”, III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego „EDI”, IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Multitest”, V i VIII miejsce (sesja jesienna i wiosenna) w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej „Olimpus”, opiekunowie Panie Ewa Rucińska, Ewa Puchała

  3. Krzysztof Pałka III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „EDI”, Nagroda I stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”, V i X (sesja wiosenna i jesienna) w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej „Olimpus”– opiekun Pan Sebastian Iwaniuk

  4. Natan Kosętka V miejsce w kraju w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej „Olimpus”, Nagroda II stopnia w Międzynarodowym Kon-Kursie Matematycznym „Kangur” – opiekun Pani Joanna Zdroik

  5. Edyta Kowina V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki „EDI” - opiekun Pan Sebastian Iwaniuk

  6. Dominika Koss i Alicja Ziontkowska VII miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Angielskiego „Olimpus” (sesja zimowa) opiekun Pan Marcin Michalczak

  7. Dawid Karsznia IX miejsce w kraju w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Angielskiego „Olimpus” opiekun Pan Marcin Michalczak

  8. Karolina Zamiara X miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Multitest”, X miejsce w kraju w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Angielskiego „Olimpus” (sesja zimowa) opiekun Pan Marcin Michalczak

  9. Natalia Szczepaniak Laureatka wojewódzkiego etapu Konkursu Polonistycznego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty opiekun Pani Adriana Ziółkowska

  10. Klaudia Pawlak Laureat Eliminacji Wojewódzkich Konkursu „Papież Słowianin” organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty opiekun Pani Teresa Hlawacz

  11. Rafał Wojciechowicz Nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” opiekun Pani Ewa Puchała

 

Gimnazjum Publiczne nr 3 im. Orła Białego

 

  1. Konrad Halendy - I wyróżnienie w Konkursie plastycznym Morze a Moja Duża i Mała Ojczyzna Związku Miast i Gmin Morskich Euroregionu Pomerania – opiekun Pani Magdalena Sowa

  2. Julia Kajdasz I wyróżnienie Konkursie literackim Morze a Moja Duża i Mała Ojczyzna Związku Miast i Gmin Morskich Euroregionu Pomeran- opiekun Pani Lidia Gawrońska

 

Gimnazjum Integracyjne Zespół Szkół Publicznych nr 4 im. kpt. ż.w. Mamerta Stankiewicza

 

  1. Łukasz Leśniak Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH ACE 2011 - I miejsce w województwie zachodniopomorskim opiekun Pani Regina Jankowska

 

 

 

Uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych, którzy mają szczególne osiągnięcia naukowe

 

Zespół Szkół Morskich im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

 

Finalistów Etapu Ogólnopolskiej IV Olimpiady Innowacji Technicznych, którzy otrzymali tytuł „Młody Innowator” i są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu zawodowego:

  1. Magdalenę Kaczmarek

  2. Magdalenę Najduszyńską

  3. Piotra Pietruszewskiego

  4. Patryka Kraczuka

Opiekunami ich są: Pani Jolanta Albekier i Pani Magdalena Grudzień


 

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I

 

  1. Robert Banczerowski Laureat Zachodniopomorskiego Konkursu Matematycznego Wektor 2011- wiedza uniwersytecka - opiekun Pani Anna Mumot

  2. Sebastian Wilman - Laureat Zachodniopomorskiego Konkursu Matematycznego Wektor 2011- wiedza uniwersytecka opiekun Pani Anna Szczur

  3. Magda Urbanowicz, Oleksandr Guysev, Patrycja Pietrala, Sebastian Wilman - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Nauki Przyrodnicze na Scenie za pracę „Czy boimy się elektrowni atomowych?”, Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Fizyka a Ekologia” za pracę „Naturalna promieniotwórczość gleb” – opiekun Pani Ewa Pater

  4. Karol Czarnecki, Grzegorz Faligowski, Adrian Poczujko, Korneliusz Siewko - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Fascynujący Wszechświat” za pracę „Tablica Kopernika – doświadczenie sprzed 500 lat”; Wyróżnienie w XVI Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym - opiekun Pani Ewa Pater

  5. Damian Kowalski, Przemysław Woźniak i Michał Mazurkiewicz - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Fascynujący Wszechświat” za pracę „Szkolne wahadło Foucaulta”, - opiekun Pani Ewa Pater

  6. Graff Grzegorz - Wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie „Fascynujący Wszechświat” za pracę na temat „Szkolny zegar słoneczny”; wraz z Krzysztofem Florczykiem pomysłodawca i współorganizator projektu „Wspólnie możemy więcej”, zgłoszonego na konkurs - Ogólnopolską Prezentację Projektów Młodzieżowych – z finałem w Warszawie – opiekunowie Panie Ewa Pater i Lidia Sokołowska

 

 

40 tegorocznych absolwentów publicznych i niepublicznych szkół ponadgimnazjalnych naszego miasta ukończyło szkołę z wyróżnieniem spełniając kryteria: średnia ocen na świadectwie co najmniej 4,75 oraz co najmniej bardzo dobre zachowanie.

 

Najwyższą średnią ocen – 5,30 uzyskała absolwentka Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami  Integracyjnymi im. Mieszka I 1. Adriana Kokoszko

 

 

 

  1. Natalia Bursa 5,25 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  2. Marta Kierepka 5,24 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  3. Anna Grygierzec 5,13 I Liceum Społeczne Fundacji „Logos

  4. Maciej Krzemień 5,13 I Liceum Społeczne Fundacji „Logos

  5. Dagmara Wyrwińska 5,13 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  6. Katarzyna Janik 5,11 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  7. Marta Frąckowiak 5,06 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  8. Daria Plato 5,06 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  9. Katarzyna Halinowska 5,00 Zespół Szkół Medycznych Technikum Ortopedyczne

  10. Kamil Kaszlikowski 5,00 I Liceum Społeczne Fundacji „Logos

  11. Marek Mierczak 5,00 Zespół Szkół Medycznych Technikum Ortopedyczne

  12. Monika Owsiukiewicz 5,00 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  13. Michał Bartkowski 4,94 I Liceum Społeczne Fundacji „Logos

  14. Anna Grzybowska 4,94 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  15. Aleksandra Olsza 4,94 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  16. Agata Babirecka 4,90 Zespół Szkół Medycznych Technikum Ortopedyczne

  17. Winiarska Colette 4,88 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  18. Wojtasik Anita 4,88 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  19. Piotr Klapa 4,83 Zespół Szkół Morskich - Technikum Morskie

  20. Michał Krzak 4,83 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  21. Szeweluk Sylwia 4,83 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  22. Bartłomiej Urbanowicz 4,82 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  23. Marcin Karpiński 4,81 I Liceum Społeczne Fundacji „Logos

  24. Magdalena Kania 4,80 Społeczne Liceum Ogólnokształcące STSG

  25. Natalia Koziatek 4,80 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  26. Adriana Wdowczyk 4,80 Zespół Szkół Medycznych Technikum Ortopedyczne

  27. Przemysław Matejczuk 4,79 Zespół Szkół Morskich - Technikum Morskie

  28. Przemysław Ślozowski 4,79 Zespół Szkół Morskich - Technikum Morskie

  29. Patrycja Białkowska 4,78 Technikum Hotelarskie w Zespole Szkół w Świnoujściu

  30. Aleksandra Antończyk 4,76 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  31. Beata Marciniak 4,76 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  32. Patryk Szewczyk 4,76 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  33. Piotr Bernach 4,75 Zespół Szkół Medycznych Technikum Ortopedyczne

  34. Marta Byner 4,75 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  35. Agnieszka Gajek 4,75 Zespół Szkół Medycznych Technikum Ortopedyczne

  36. Marcin Godek 4,75 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  37. Iwona Gorzkowska 4,75 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  38. Izabela Krzysiek 4,75 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

  39. Martyna Tomaszek 4,75 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

 

Autor zdjęć: KMN
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.Nagrody PRYMUS 2011 rozdane.
POZOSTAŁE FOTOREPORTAŻE
SKONTI
CIROKO
Wulkanizacja

Prywatny gabinet ginekologiczno-położniczy

Lek. med. RENATA WASZCZUK

specjalista ginekolog-położnik

Przyjmuje co drugi poniedziałek w

Przychodni Zdrowia w Międzyzdrojach

ul. Niepodległości 10 a

Rejestracja telefoniczna pod nr 603916017

specjalista ginekolog - położnik

Renata Waszczuk

- USG

- cytologia

- prowadzenie ciązy

- porady ginekologiczne

Przyjmuje prywatnie we wtorki od godz. 16:00

Przychodnia Lekarska Tadeusza Czajki w Uznamie

ul. Grunwaldzka 21

Wydzierżawię lub sprzedam znakomity lokal użytkowy w centrum miasta. Pasaż Centrum od ul. Armii Krajowej, powierzchnia 28,6 m2, pierwsze piętro z wejściem na wprost schodów . telefon 601 77 92 54

Konsultacje okulistyczne

Prof. dr hab. n. med.

Olgierd Palacz

Przyjmuje raz w miesiącu.

Rejestracja w Przychodni Lekarskiej

Tadeusz Czajka

Tel. 91 321 94 44

lekarz medycyny pracy

spec. rehabilitacji kardiologicznej, fizjoterapii i balneologii

M. Krystyna Wasilewska - Zużałek

Świnoujście, ul. Boh. Września 6, wtorki, piątki 18 -19

Międzyzdroje, ul. M. Dąbrowskiej 6 , codzinnie 16 - 17

Rej. tel. 91 328 02 12, 601 87 19 20

CERTYFIKATY KIEROWCÓW, MARYNARZY:

NORWESKIE, DUŃSKIE, MIĘDZYNARODOWE

-badania profilaktyczne, książeczki zdrowia

EKG - choroby  serca, stawów, kręgosłupa

Rejestracja telefoniczna

 

 

Gabinet stomatologiczny

Lek. stom. J. Burzyńska-Kowalska

  • kompleksowe leczenie stomatologiczno-protetyczne, wybielanie zębów, periodentologia, zabiegi z medycyny estetycznej

                Godziny przyjęć

od poniedziałku do czwartku godz. 12:00- 18:00

tel. 91 321 85 70, 604 081 631

Świnoujście, ul. Monte Cassino 2

    

 

GABINET GASTROENTEROLOGICZNY

Anna Popiela-Schiller

Gastroenterolog

Specjalista Chorób Wewnętrznych

Świnoujście, ul. Sikorskiego 2 (obok apteki "Arnika")

Rejestracja telefoniczna

+48 501 070 827

PRYWATNY GABINET ORTOPEDYCZNY

lek. med. Mariusz Dydyk

specjalista ortopeda - traumatolog

Poradnia Rodzinna

ul. Dąbrowskiego 4                      Rejestracja

parter                                       tel. 504 288 846

Konsultacja ortopedyczna dorosłych i dzieci

   USG stawów biodrowych niemowląt,

                 USG narządów ruchu

Ernest Pyrkosz

ORTOPEDA

  • profilaktyka stawów biodrowych u niemowląt
  • wady postawy
  • zespoły bólowe narządów ruchu
  • leczenie zmian zwyrodnieniowych i pourazowych
  • badania medycyny sportowej dzieci i młodzieży

Świnoujście, ul. Piastowska 60

wtorek 17:00- 18:00, piątek 15:30-17:00

Rejestracja telefoniczna 606 387 618

specjalista ginekolog-położnik

Maria Czajkowska

USG 4D położniczo- ginekologiczne

certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

przyjmuje prywatnie: wtorek, czwartek od godz. 16:00

ul. Boh. Września 27 (vis a vis przeprawy promowej)

rejestracja telefoniczna: 607 31 00 51

Wydzierżawię lub sprzedam znakomity lokal biurowy o powierzchni 28,6 m2 na

I piętrze z wejściem na wprost schodów w Pasażu "Centrum" (ul. Armii Krajowej 12) .

Wiadomość telefon 601 779 254

STOMATOLOG

Katarzyna Szablewska

przyjęcia prywatne

i w ramach ubezpieczenia NFZ

rejestracja telefoniczna:

 608 198 968

Świnoujście, ul. Piastowska 60

RADCA PRAWNY Dorota Krzemień-Osuch

  • porady prawne, reprezentacja przed sądami,
  • spadki, sąd pracy,
  • obsługa prawna podmiotów gospodarczych (KRS)

 Świnoujście, ul. Armii Krajowej 9/2 (wejście od ul. Monte Cassino 42-brama)

kontakt po uzgodnieniu telefonicznym 

tel. 91 321 93 30, 605 426 340      e-mail: biuro@kancelaria-osuch.pl

Drewno kominkowe i opałowe

tel. 693 399 346, 91 418 82 68

WYSPIARZ niebieski