WYSPIARZ niebieski
Fotoreportaż

29.04.2012 12:32

Na starcie w Wapnicy biegacze w każdym wieku

 

( Wapnica) Szkoła Podstawowa nr 2 oraz Uczniowski Klub Sportowy „Orliki” organizowali w sobotę 28 kwietnia XVI Wiosenne Biegi Przełajowe pod hasłem „Pokochaj bieganie”. Impreza trwała blisko trzy godziny, a pierwszy bieg wystartował o godzinie 10.20. Jak co roku były wspaniałe nagrody i tym razem dopisała pogoda. Poza atrakcyjnymi trasami prowadzącymi po terenie SP 2 oraz w sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego, dla wszystkich uczestników przygotowana była ciepła herbata oraz pyszna grochówka.

 

KOMUNIKAT XVI WIOSENNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH „WAPNICA 2012”

28 KWIETNIA 2012r

 

1. BIEG PRZEDSZKOLAKÓW DZIEWCZYNKI /młodszych/ - do r. 2007

Nazwisko Imię Miejscowość

  1. Śmiałek Aleksandra Wapnica

  2. Zalzberg Angelika Wapnica

  3. Prabucka Oliwia Police

 

1. BIEG PRZEDSZKOLAKÓW CHŁOPCY /młodszych/ - do r. 2007

Nazwisko Imię Miejscowo

 

  1. Kozłowski Szymon Międzyzdroje

  2. Zaranek Piotr Wapnica

  3. Szymański Aleksander Wapnica

  4. Kwiecień-Izdebski Karol Międzyzdroje

  5. Kjaer Jeremias Wapnica

  6. Juraszczyk Filip Wapnica

 

2. BIEG PRZEDSZKOLAKÓW DZIEWCZYNKI /starszych/ - do r. 2005-2006

Nazwisko Imię Miejscowość

 

  1. Jabłońska Milena Międzyzdroje

  2. Czajkowska Wiktoria Police

  3. Kot Hanna Międzyzdroje

  4. Zakrzewska Hanna Wapnica

  5. Tarabczyńska Julia Międzyzdroje

  6. Grzywaczewska Barbara Wapnica

  7. Szafranowicz Anna Wapnica

 

2. BIEG PRZEDSZKOLAKÓW CHŁOPCY /starszych/ - do r. 2005-2006

Nazwisko Imię Miejscowość

 

  1. Pietkiewicz Oliver Międzyzdroje

  2. Szubert Emil Wapnica

  3. Buczek Dawid Wapnica

  4. Musialski Kacper Międzyzdroje

  5. Głod Eryk Międzyzdroje

  6. Gałwiaczek Miłosz Wolin

  7. Trojan Bartosz Wapnica

  8. Kjaer Zakarias Wapnica

  9. Głod Jakub Międzyzdroje

  10. Zalzberg Bartłomiej Wapnica

  11. Deja Aleksandra Międzyzdroje

 

 

 

3. BIEG DZIEWCZĄT kl. I i II - r. 2003 i 2004

Nazwisko Imię Miejscowość

 

  1. Prabucka Weronika Police

  2. Kucharska Bogusia Police

  3. Deka Weronika Czarnogłowy

  4. Nikola Traut Wapnica

  5. Wojtecka Anna Czarnogłowy

  6. Banke Sandra Czarnogłowy

  7. Sajka Martyna Świnoujście

  8. Górecka Wiktoria Międzyzdroje

  9. Kujda Weronika Międzyzdroje

  10. Kalemba Wiktoria Międzyzdroje

  11. Karwicka Julia Międzyzdroje

  12. Teterycz Izabela Międzyzdroje

  13. Kjaer Ester Wapnica

  14. Kusz Nadia Wolin

  15. Szymańska Martyna Wolin

  16. Ozych Oliwia Wolin

  17. Karpeta Julia Międzyzdroje

  18. Kopaczka Matylda Międzyzdroje

 

4. BIEG CHŁOPCÓW kl. I i II - r. 2003 i 2004

Nazwisko Imię Miejscowość

 

  1. Kozioł Hubert Police

  2. Brzozowski Miłosz Świnoujście

  3. Batycki Filip Wapnica

  4. Lewandowski Eryk Wolin

  5. Urtnowski Kacper Police

  6. Gałwiaczek Oliwer Wolin

  7. Grzywaczewski Jan Wapnica

  8. Mazurek Michał Czarnogłowy

  9. Lewandowski Kacper Czarnogłowy

  10. Pulut Dawid Wolin

  11. Filipowicz Oskar Czarnogłowy

  12. Paluch Marcel Międzyzdroje

  13. Aksman Jakub Wapnica

  14. Głębocki Alan Police

  15. Pawłowicz Kamil Przytór

  16. Rudnicki Oliwer Międzyzdroje

  17. Kurek Mateusz Czarnogłowy

  18. Hołysz Szymon Świnoujście

  19. Kranz Kacper Wolin

  20. Krysiak Paweł Wapnica

  21. Bagrowski Łukasz Wolin

  22. Nesteruk Jarosław Wapnica

 

5. BIEG DZIEWCZĄT kl. III i IV - r. 2002 i 2001

Nazwisko Imię Miejscowość

 

  1. Deluga Jagoda Świnoujście

  2. Szabat Klaudia Police

  3. Czajkowska Weronika Police

  4. Szada-Borzykowska Wiktoria Wolin

  5. Pastuszka Daria Świnoujście

  6. Domaradzka Olga Wysoka Kamieńska

  7. Ludwicka Anna Wolin

  8. Tomczak Aurelia Wolin

  9. Olejniczak Wiktoria Police

  10. Nowaszyńska Sara Wolin

  11. Kakucka Magdalena Czarnogłowy

  12. Ruśkiewicz Weronika Międzyzdroje

  13. Baranowska Paula Wolin

  14. Smuga Justyna Wolin

  15. Szczepaniak Natalis Wolin

  16. Kucharska Julia Police

  17. Szubelko Dorota Wapnica

  18. Kowalczyk Sandra Czarnogłowy

  19. Rutkowska Sandra Czarnogłowy

  20. Chrapicka Laura Świnoujście

  21. Rutkowska Klaudia Wolin

  22. Buczek Martina Wapnica

  23. Oklipska Aleksandra Świnoujście

  24. Wachowicz Iga Międzyzdroje

  25. Zalasik Aleksandra Międzyzdroje

  26. Pietryniak Karolina Wolin

  27. Dąbrowska Oliwia Wolin

  28. Korcz Wiktoria Wapnica

  29. Klinger Sandra Czarnogłowy

  30. Patryjas Klaudia Wapnica

  31. Hołyst Paulina Świnoujście

  32. Góral Natalia Wapnica

 

 

 

7. BIEG DZIEWCZĄT kl. V i VI - r. 2000 i 1999

Nazwisko Imię Miejscowość

  1. Lewandowska Wiktoria Wolin

  2. Ławrecka Wiktoria Świnoujście

  3. Korobejko Laura Police

  4. Wnorowska Izabela Świnoujście

  5. Janik Marta Międzyzdroje

  6. Nowak Dominika Police

  7. Piotrowska Klaudia Wapnica

  8. Gębicz Dominika Czarnogłowy

  9. Zdanowicz Aleksandra Police

  10. Stasiak Klaudia Czarnogłowy

  11. Matyla Natalia Wapnica

  12. Ociesa Roksana Świnoujście

  13. Zając Marika Wolin

  14. Błotna Paulina Świnoujście

  15. Kuczyńska Klaudia Międzyzdroje

  16. Borsukiewicz Klaudia Wapnica

  17. Szaryńska Natalia Wapnica

  18. Grzyb Andżelika Wapnica

  19. Mazurek Martyna Czarnogłowy

  20. Polichowska Weronika Międzyzdroje

  21. Buczek Andżelika Wapnica

  22. Grzybowska Patrycja Czarnogłowy

  23. Piotrowska Kamila Wapnica

 

 

 

8. BIEG CHŁOPCÓW kl. V i VI - r. 2000 i 1999

Nazwisko Imię Miejscowość

  1. Marjański Marcel Międzyzdroje

  2. Oswald Maksymilian Międzyzdroje

  3. Rutkowski Kamil Wolin

  4. Banke Dominik Czarnogłowy

  5. Rutkowski Emil Czarnogłowy

  6. Batycki Cezary Wapnica

  7. Kulas Dominik Wysoka Kamieńska

  8. Baran Kamil Wapnica

  9. Kulas Kacper Wysoka Kamieńska

  10. Mariewicz Maciej Czarnogłowy

  11. Traut Kryspin Wapnica

  12. Ganowski Wiktor Wapnica

  13. Szlendak Kacper Wapnica

  14. Doniak Piotr Wapnica

 

9. BIEG NAUCZYCIELI klasyfikacja ogólna

  1. Piotrowska Katarzyna Wapnica

  2. Ratajczyk Monika Wapnica

  3. Tamara Starachowska Międzyzdroje

 

  1. Musiał Bartłomiej Wysoka Kamieńska

  2. Bocian Rafał Międzyzdroje

  3. Nogala Paweł Wapnica

 

10. BIEG DZIEWCZĄT kl. I gim. -r. 1998

Nazwisko Imię Miejscowość

 

  1. Aleksandra Pliś Świnoujście

  2. Serwach Natalia Police

  3. Wieczorek Wiktoria Świnoujście

  4. Pęgiel Dominika Międzyzdroje

  5. Batycka Aleksandra Międzyzdroje

  6. Dobek Emilia Międzyzdroje

  7. Kaszubowska Wiktoria Międzyzdroje

  8. Adamczyk Agata Międzyzdroje

 

 

 

11. BIEG CHŁOPCÓW kl. I gim. -r. 1998

Nazwisko Imię Miejscowość

  1. Kasprzyk Szymon Golczewo

 

 

12. BIEG DZIEWCZĄT kl. II gim. –r. 1997

Nazwisko Imię Miejscowość

 

  1. Otkała Wiktoria Międzyzdroje

  2. Sporszyl Sara Międzyzdroje

  3. Buczek Zuzanna Świnoujście

 

 

 

13. BIEG CHŁOPCÓW kl. II gim. –r. 1997

Nazwisko Imię Miejscowość

 

  1. Haraś Maciej Międzyzdroje

  2. Szymko Dominik Międzyzdroje

  3. Pietkiewicz Roger Międzyzdroje

  4. Sawicki Dominik Międzyzdroje

  5. Zięcina Sebastian Międzyzdroje

  6. Wardziukiewicz Piotr Międzyzdroje

 

 

14. BIEG DZIEWCZĄT kl. III gim. –r. 1996

Nazwisko Imię Miejscowość

 

  1. Wałaszewska Magdalena Świnoujście

  2. Waryszak Kinga Police

  3. Krawczyk Paulina Międzyzdroje

 

 

15. BIEG CHŁOPCÓW kl. III gim. –r. 1996

Nazwisko Imię Miejscowość

Wołosiewicz Sebastian Golczewo

Waryszak Marceli „Ósemka” Police

Szweda Norbert Ś-cie Warszów

Zaranek Rafał Budzieszewice

 

 

 

16. BIEG SPRAWNYCH INACZEJ

Nazwisko Imię Miejscowość

Mrówczyńska Dominika Międzyzdroje

Schubert Karol Wapnica

Abramowicz Hubert Międzyzdroje

Staśkiewicz Emilia Międzyzdroje

Janeczek Katarzyna Międzyzdroje

Bejger Kinga Międzydroje

 

17. BIEG RODZINNY

 

  1. Waryszak Police

  2. Adamscy Wapnica

  3. Prabuccy Police

  4. Matusz Lubin

  5. Kucharscy Police

  6. Sajko Świnoujście

  7. Dom Dziecka Lubin

  8. Hołysz Świnoujście

  9. Zaranek Wapnica

 

 

18. BIEG OPEN KOBIET I MĘŻCZYZN – od r. 1995

 

Kobiety

Nazwisko Imię Miejscowość

 

 

  1. Górska Anna Świnoujście

  2. Kujda Mirosława Międzyzdroje

 

 

Mężczyźni

Nazwisko Imię Miejscowość

 

  1. Miller Artur Świnoujście – Przytór

  2. Brzozowski Michał Świnoujście

  3. Dołęgowski Marek Wolin

  4. Musiał Bartłomiej Wolin

  5. Uldynowicz Łukasz Płoty

  6. Szyłejko Adrian Międzyzdroje

  7. Prabucki Jarosław Police

  8. Kwiecień Piotr Międzyzdroje

  9. Kosoń Jarosław Wolin

  10. Mościński Wojciech Międzyzdroje

  11. Waryszak Sławomir Police

  12. Kucharski Tomsz Police

  13. Adamski Adam Międzyzdroje

 

 

 

 

 

Autor zdjęć: kmn
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
Na starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wiekuNa starcie w Wapnicy  biegacze w każdym wieku
POZOSTAŁE FOTOREPORTAŻE
SKONTI
Uzdrowisko Swinoujscie Sklep
CIROKO
Wulkanizacja

 

PRAKTYKA LEKARSKA

lek. med. Bogusław Brzuchalski

spec. psychiatrii dzieci i młodzieży

       spec. terapii uzależnień

  Gabinet prywatny   

Szczecin i Świnoujście

  Rejestracja telefoniczna

tel. 530 645 447

Prywatny gabinet ginekologiczno-położniczy

Lek. med. RENATA WASZCZUK

specjalista ginekolog-położnik

Przyjmuje co drugi poniedziałek w

Przychodni Zdrowia w Międzyzdrojach

ul. Niepodległości 10 a

Rejestracja telefoniczna pod nr 603916017

specjalista ginekolog - położnik

Renata Waszczuk

- USG

- cytologia

- prowadzenie ciązy

- porady ginekologiczne

Przyjmuje prywatnie we wtorki od godz. 16:00

Przychodnia Lekarska Tadeusza Czajki w Uznamie

ul. Grunwaldzka 2,  Rejestracja  tel 91 321 94 44

Wydzierżawię lub sprzedam znakomity lokal użytkowy w centrum miasta. Pasaż Centrum od ul. Armii Krajowej, powierzchnia 28,6 m2, pierwsze piętro z wejściem na wprost schodów . telefon 601 77 92 54

Konsultacje okulistyczne

Prof. dr hab. n. med.

Olgierd Palacz

Przyjmuje raz w miesiącu.

Rejestracja w Przychodni Lekarskiej

Tadeusz Czajka

Tel. 91 321 94 44

lekarz medycyny pracy

spec. rehabilitacji kardiologicznej, fizjoterapii i balneologii

M. Krystyna Wasilewska - Zużałek

Świnoujście, ul. Boh. Września 6, wtorki, piątki 18 -19

Międzyzdroje, ul. M. Dąbrowskiej 6 , codzinnie 16 - 17

Rej. tel. 91 328 02 12, 601 87 19 20

CERTYFIKATY KIEROWCÓW, MARYNARZY:

NORWESKIE, DUŃSKIE, MIĘDZYNARODOWE

-badania profilaktyczne, książeczki zdrowia

EKG - choroby  serca, stawów, kręgosłupa

Rejestracja telefoniczna

 

 

Gabinet stomatologiczny

Lek. stom. J. Burzyńska-Kowalska

  • kompleksowe leczenie stomatologiczno-protetyczne, wybielanie zębów, periodentologia, zabiegi z medycyny estetycznej

                Godziny przyjęć

od poniedziałku do czwartku godz. 12:00- 18:00

tel. 91 321 85 70, 604 081 631

Świnoujście, ul. Monte Cassino 2

    

 

GABINET GASTROENTEROLOGICZNY

Anna Popiela-Schiller

Gastroenterolog

Specjalista Chorób Wewnętrznych

Świnoujście, ul. Sikorskiego 2 (obok apteki "Arnika")

Rejestracja telefoniczna

+48 501 070 827

PRYWATNY GABINET ORTOPEDYCZNY

lek. med. Mariusz Dydyk

specjalista ortopeda - traumatolog

Poradnia Rodzinna

ul. Dąbrowskiego 4                      Rejestracja

parter                                       tel. 504 288 846

Konsultacja ortopedyczna dorosłych i dzieci

   USG stawów biodrowych niemowląt,

                 USG narządów ruchu

Ernest Pyrkosz

ORTOPEDA

  • profilaktyka stawów biodrowych u niemowląt
  • wady postawy
  • zespoły bólowe narządów ruchu
  • leczenie zmian zwyrodnieniowych i pourazowych
  • badania medycyny sportowej dzieci i młodzieży

Świnoujście, ul. Piastowska 60

wtorek 17:00- 18:00, piątek 15:30-17:00

Rejestracja telefoniczna 606 387 618

specjalista ginekolog-położnik

Maria Czajkowska

USG 4D położniczo- ginekologiczne

certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

przyjmuje prywatnie: wtorek, czwartek od godz. 16:00

ul. Boh. Września 27 (vis a vis przeprawy promowej)

rejestracja telefoniczna: 607 31 00 51

Wydzierżawię lub sprzedam znakomity lokal biurowy o powierzchni 28,6 m2 na

I piętrze z wejściem na wprost schodów w Pasażu "Centrum" (ul. Armii Krajowej 12) .

Wiadomość telefon 601 779 254

RADCA PRAWNY Dorota Krzemień-Osuch

  • porady prawne, reprezentacja przed sądami,
  • spadki, sąd pracy,
  • obsługa prawna podmiotów gospodarczych (KRS)

 Świnoujście, ul. Armii Krajowej 9/2 (wejście od ul. Monte Cassino 42-brama)

kontakt po uzgodnieniu telefonicznym 

tel. 91 321 93 30, 605 426 340      e-mail: biuro@kancelaria-osuch.pl

Drewno kominkowe i opałowe

tel. 693 399 346, 91 418 82 68

WYSPIARZ niebieski