WYSPIARZ niebieski
Fotoreportaż

10.11.2013 23:14

120 par tańczyło w MDK

(Międzyzdroje) Taneczny Klub Sportowy JANTAR Międzyzdroje był organizatorem kolejnej już IX edycji Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów, jaki rozegrano w sobotę 9 listopada w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach .

Jurorzy oceniali taneczne zmagania w kategoriach do lat 7, 8-9 lat, 10-11 lat, 12-13 lat 14-15 lat i powyżej 15 roku życia. Uczestnicy tegorocznej edycji , Ogólnopolskiego Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów i tym razem wypełnili „po brzegi” salę balową MDEK. 120 par tanecznych rywalizowało i zachwycało tłumnie zgromadzoną publiczność wdziękiem i gracją z jaką poruszali się w rytmie tańców standardowych i latynoamerykańskich.

Wysoki poziom zaprezentowały pary organizatorów tego wydarzenia- Tanecznego Klubu Sportowego Jantar-otrzymując wysokie noty od jury i zajmując czołowe miejsca na podium w poszczególnych kategoriach:

Oskar Celt, Michalina Ruśkiewicz-kat.14-15 lat kl. C-miejsce I

Mikołaj Synowiec, Justyna Rożek-kat. 14-15 lat kl. C-miejsce III

Łukasz Myszkowski, Nikola Idzik- kat. pow. lat 15 klasa E-miejsce IV

Bartosz Paczuk, Weronika Bysiak-kat. pow. lat15 klasa D-miejsce II

Dominik Pyrkosz, Magda Stańkowska-kat. pow. lat 15 kl. C-miejsce I

Jakub Gołos ,Beata Mamińska-kat.pow. lat 15 klasa C-miejsce III

Jakub Gołos, Beata Mamińska-kat. pow. lat 15 klasa B-miejsce IV

Daniel Ciesielski ,Emilia Gorzałczyńska-kat. pow. lat 15 klasa C – miejsce IV

Najmłodsi klubowicze z Międzyzdrojów i Przytoru, pary w kategoriach wiekowych: do lat 7, 8-9, i 10-11, w klasach H, G,F również spisali się na medal, a konkretnie na medale złote, srebrne i brązowe. A byli wśród nich : Jakub Lizak, Nikola Niewiadomska, Damian Rózycki, Oliwia Kałużna, Dawid Sowa, Klaudia Kropińska,Kamil Dwornik, Wiktoria Kalemba, Weronika Kujda, Krzysztof Sienkiewicz, Amelia Kokot, Martyna Deptuła, Bartek Ligęza, Piotr Sołtysiak, Bartek Sobczak, Eryk Głod, Karolina Żurek, Bartek Krzemińźniak,Matylda Kaszubowska, Piotr Włosek, Wiktoria Konieczna, Oliwia Wilczyńska,Nadia Kastrau, Alesja Litwin, Kacper Musialski, Julia Kądziołka, Julia Jadanowska, Karolina Cader, Krystian Łata, Natalia Banach, Mateusz Traut, Nicola Traut, Nikodem Denega, Zuzanna Szablewska, Agata Kowalewska, Adam Jurczyk,Natalia Bachryl,Kasia Olienko,Kacper Przygrodzki, Alicja |Rymsza, Matylda StrzeleckaJan Leśniak, Milena Kwaśniewska, Zuzanna Krupa.W przepięknym tanecznym pokazie zaprezentowały się dwie międzyzdrojskie pary-fnaliści tegorocznych Mistrzostw Polski Północnej : Marcin Wojtkowiak Justyna Gierłowska-międzynarodowa klasa S oraz Filip Marchalewska Wiktoria Kaszubowska-klasa B

W turnieju wzięły również udział pary z bliźniaczego klubu Jantar Wolin

 

 

Anna Zjawińska / krak

 

Autor zdjęć: krak
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK120 par tańczyło w MDK
POZOSTAŁE FOTOREPORTAŻE
SKONTI
Wulkanizacja

     specjalista

    DERMATOLOG I WENEROLOG

dr n. med. MAGDALENA KIEDROWICZ

dermatochirurgia,

onkologia skóry,

dermatologia estetyczna

ul. Niedziałkowskiego 6B/1, Świnoujście

rejestracja telefoniczna tel. 510 034 332

GINEKOLOG - POŁOŻNIK

dr n. med. Marek Adam Brzuchalski

specjalista balneologii i medycyny fizykalnej

lekarz medycyny estetycznej

ul. Niedziałkowskiego 6A / 4

Rejestracja tel. 516 076 294, 600 991 695

     GABINET NEUROLOGICZNY

          Małgorzata Frąckowiak

przyjęcia: ul. Konstytucji 3-go Maja 10 (obok apteki)

  poniedziałek 15.00-17.00, czwartek 14.00-16.30

        Międzyzdroje, ul. Ustronie leśne 12 c

piątek godz. 17.00-19.00, pozostałe dni po uzgodnieniu telefonicznym

       tel. 602 158 940

    

 

 

EWA NIEDZIELCZYK

  INTERNISTA

specjalista chorób płuc

gabinet, ul. Dąbrowskiego 4, pok.128

sobota 10.00 – 12.00

rejestracja telefoniczna

tel. 607 39 48 48 , 91 321 44 55

 

STOMATOLOGIA

NZOZ CHRIS DENT

KRZYSZTOF GMYREK

ul. Małopolska 53

przyjęcia prywatne oraz w ramach

umowy z NFZ (w tym protetyka)

rejestracja telefoniczna

tel.91 321 54 88, + 48 604 577 609

  COLOR DOPPLER

          gabinet internistyczny

          ul. MAŁOPOLSKA 51

          rejestracja telefoniczna

od pn. do sob. w godz. 09.00 - 18.00

tel. 91 327 19 16 ; kom. 608 63 82 63

     specjalista chorób wewnętrznych

       Marek Borowski

USG SERCA z kolorowym Dopplerem,

Holter - EKG (24 h),

USG jamy brzusznej,

prostaty, jąder, tarczycy

USG NACZYŃ z kolorowym Dopplerem

 

GABINET NEUROLOGICZNY

JACEK KOŁODZIEJ

    NEUROLOG

przyjęcia: Pasaż Centrum od ul. Boh. Września 6

środa 16.00 – 18.00, czwartek 18.00 – 20.00

tel. kontaktowy 502 525 870

    WIZYTY DOMOWE

lekarz medycyny pracy

spec. rehabilitacji kardiologicznej, fizjoterapii i balneologii

M. Krystyna Wasilewska - Zużałek

Świnoujście, ul. Boh. Września 6, wtorki, piątki 18 -19

Międzyzdroje, ul. M. Dąbrowskiej 6 , codzinnie 16 - 17

Rej. tel. 91 328 02 12, 601 87 19 20

CERTYFIKATY KIEROWCÓW, MARYNARZY:

NORWESKIE, DUŃSKIE, MIĘDZYNARODOWE

-badania profilaktyczne, książeczki zdrowia

EKG - choroby  serca, stawów, kręgosłupa

Rejestracja telefoniczna

 

 

Konsultacje okulistyczne

Prof. dr hab. n. med.

Olgierd Palacz

Przyjmuje raz w miesiącu.

Rejestracja w Przychodni Lekarskiej

Tadeusz Czajka

Tel. 91 321 94 44

Włodzimierz Andrzej Olek

    SPECJALISTA CHIRURG

WIZYTY DOMOWE

        tel. dom. 91 321 22 44

przyjęcia: wtorek, czwartek, godz. 15.00-17.00

  ul. Piastowska 60, Świnoujście

 

Gabinet stomatologiczny

Lek. stom. J. Burzyńska-Kowalska

  • kompleksowe leczenie stomatologiczno-protetyczne, wybielanie zębów, periodentologia, zabiegi z medycyny estetycznej

                Godziny przyjęć

od poniedziałku do czwartku godz. 11:00- 15:00

tel. 91 321 85 70, 604 081 631

Świnoujście, ul. Monte Cassino 2

    

 

GABINET GASTROENTEROLOGICZNY

Anna Popiela-Schiller

Gastroenterolog

Specjalista Chorób Wewnętrznych

Świnoujście, ul. Sikorskiego 2 (obok apteki "Arnika")

Rejestracja telefoniczna

+48 501 070 827

Ernest Pyrkosz

ORTOPEDA

  • profilaktyka stawów biodrowych u niemowląt
  • wady postawy
  • zespoły bólowe narządów ruchu
  • leczenie zmian zwyrodnieniowych i pourazowych
  • badania medycyny sportowej dzieci i młodzieży

Świnoujście, ul. Piastowska 60

wtorek 17:00- 18:00, piątek 15:30-17:00

Rejestracja telefoniczna 606 387 618

specjalista ginekolog-położnik

Maria Czajkowska

USG 4D położniczo- ginekologiczne

certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

przyjmuje prywatnie: wtorek, czwartek od godz. 16:00

ul. Boh. Września 27 (vis a vis przeprawy promowej)

rejestracja telefoniczna: 607 31 00 51

RADCA PRAWNY Dorota Krzemień-Osuch

  • porady prawne, reprezentacja przed sądami,
  • spadki, sąd pracy,
  • obsługa prawna podmiotów gospodarczych (KRS)

 Świnoujście, ul. Armii Krajowej 9/2 (wejście od ul. Monte Cassino 42-brama)

kontakt po uzgodnieniu telefonicznym 

tel. 91 321 93 30, 605 426 340      e-mail: biuro@kancelaria-osuch.pl

Drewno kominkowe i opałowe

tel. 693 399 346, 91 418 82 68

Sprzedam w dobrej cenie znakomite lokale użytkowe w centrum miasta Świnoujście . Pierwsze piętro na wprost schodów w Pasażu Centrum od ul. Armii Krajowej. Powierzchnia jednego lokalu 28,6 m2, a drugiego 19,1 m2 z możliwością połączenia w jedno duże pomieszczenie ( pomiędzy lokalami jest wykonana niedawno ścianka działowa). Telefon 601 77 92 54

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Kondzielewska
MARIUS Usługi Pogrzebowe
WYSPIARZ niebieski