WYSPIARZ niebieski
AKTUALNOŚCI NA WYSPACH
BAŁTYK w Międzyzdrojach powróci jeszcze piękniejszy.

Burmistrz z inwestorem

25.02.2021 12:50

BAŁTYK w Międzyzdrojach powróci jeszcze piękniejszy.

Perła architektoniczna Pomorza zmieni się w luksusowy obiekt

(Międzyzdroje) Dawny Bałtyk przeistacza się w Baltic Luxury Residence https://balticluxuryresidence.pl/ czyli luksusowy apartamentowiec z indywidualnie zaprojektowanymi 37 apartamentami oraz strefą SPA & Wellness. Odtworzona zostanie także historyczna restauracja SEEBLICK (z niem. spojrzenie na morze). Bałtyk położony jest tuż przy zejściu na plażę, zaledwie 50 metrów od morza. Jest to inwestycja spółki Meritum Investments ze Szczecina, za której obsługę odpowiada spółka Asset Investment, właściciel portalu https://assethome.pl/

 

Historia, która powróci jeszcze piękniejsza.

Obiekt wybudowany w 1870 roku jako luksusowy Hotel Seeblick (z niem. spojrzenie na morze). Wizytówka miasta Międzyzdroje zwana Perłą Bałtyku jest elementem historycznej zabudowy pensjonatowej promenady nadmorskiej. Niepowtarzalna architektura, która wyróżnia się stylem i oryginalną formą okrągłej kopuły. Tarasy z widokiem na morze i niepowtarzalną architekturą spowodowały, że był to najczęściej odwiedzany obiekt w Międzyzdrojach także w czasie wojny, do roku 1993 budynek działał jako Wojskowy Dom Wypoczynkowy Bałtyk po to by obecnie zmienić się w rezydencję o najwyższym możliwym standardzie.

- Tworzymy obiekt unikatowy w Europie, drugiej takiej rezydencji, z tak oryginalną architekturą i historią nie ma. Bałtyk będzie znów zachwycał i stanie się wizytówką Międzyzdrojów. Dzięki wsparciu Pana Burmistrza Matusza Bobka współpraca z Urzędem Miasta przy projekcie była bardzo dobra, bez wsparcia miasta realizacja tego projektu była by niemożliwa. Nieoceniona był także rola Pani Burmistrz Beata Kiryluk przy uzgodnieniach zgodności projektu z planem zagospodarowania historycznej promenady nadmorskiej – wskazuje właściciel Arkadiusz Zgorzelski.

Zaprojektowaliśmy wszystko na najwyższym możliwym poziomie, łącznie z iluminacją nocną budynku. Chcę by każdy przechodząc obok Bałtyku był zachwycony, choć na chwilę przystanął w SEEBLICK i spojrzał z tarasu na morze tak jak to było 150 lat temu. – dodaje Właściciel.

Obecnie nad projektem pracują trzy zespoły renomowanych architektów, tak by każdy cal budynku był przemyślany i dopracowany z należytą starannością. Obiekt jest remontowany przez WW Building Poland, który z kolei zapewnia nam właściwe tempo prac. Zachowano tu wszystkie detale architektoniczne: od tworzonych na zamówienie okien angielskich aż po wystrój i aranżację wnętrz nawiązującą do najbardziej luksusowych rezydencji – mówi Michał Wąsik, CFO Asset Investment https://www.facebook.com/Assethomepl/

Zainteresowanie obiektem jest ogromne, już dziś otrzymujemy pytania kiedy nastąpi otwarcie. Zapraszamy Klientów już w 2023 r.

Jestem szczęśliwy, że tak piękny budynek jak Bałtyk uzyskuje drugie życie, dzięki czemu będzie mógł na co dzień zachwycać zarówno naszych mieszkańców jak i odwiedzjących nas turystów – podsumowuje Burmistrz Międzyzdrojów Matusza Bobek

 

Ekskluzywny wypoczynek

Baltic Luxury Residence zaoferuje gamę niepowtarzalnych, wysokiej klasy udogodnień. Właściciele i goście apartamentów będą mogli korzystać m.in. z luksusowej strefy
SPA & Wellness, zażywać kąpieli w zjawiskowym basenie czy rozkoszować się wyśmienitą kolacją w eleganckiej restauracji a'la carte na terenie kompleksu lub kawą na tarasie widokowym, znajdującym się na dachu budynku i dostępnym jedynie dla gości.

Wszystko to by zapewnić Ci najwyższy standard wypoczynku w kameralnym obiekcie.

Dla aktywnych gości zaprojektowano Cardio Room gdzie podtrzymasz swoją formę o dowolnej porze dnia. Właściciel podjął także decyzję o połączeniu obiektu z historyczną willą przy ul. Rybackiej 6, dzięki czemu goście będą mieli do dyspozycji 15 dodatkowych, niepowtarzalnych apartamentów.

Wytwornie i kameralnie urządzona restauracja a'la carte SEEBLICK z historycznym menu z 1870 r.

Serwowana tu będzie tradycyjna kuchnia polska, w której staramy się odtworzyć menu restauracji rybnej z 1870 r. Wykorzystywane jest bogactwo i smak regionalnych oraz tradycyjnych, a przede wszystkim świeżych produktów. Restauracja cały rok będzie obsługiwała także service room. Wszystko to dla wygody przyszłych gości.

SPA & Wellness jakiego w Międzyzdrojach nie miało

Nowoczesna strefa SPA & Wellness w Baltic Luxury Residence to przestronne, urządzone ze smakiem wnętrza oraz niepowtarzalny basen o długości 14,9 m.

Sauny fińska i ziołowa (aromabath) spowodują, że pobyt w Baltic Luxury Residence zapamiętasz na dłużej.

Warto również nadmienić, że apartamenty w Bałtyku sprzedawane są jako standardowe mieszkania z oddzielną księgą wieczystą, co z kolei przekłada się na bezpieczeństwo nabywców i możliwość bezproblemowego finansowania zakupu lokali.

Jako assethome.pl zapewniamy klientom kompleksową obsługę- od wyboru najlepszego apartamentu, przez finansowanie, aż po jego wykończenie pod klucz. Klientowi pozostaje już tylko odbiór kluczy przy lampce powitalnego szampana- dodaje Michał Wąsik
z https://www.facebook.com/Assethomepl/

Więcej informacji o obiekcie i ofercie znajdziecie na https://balticluxuryresidence.pl/ i https://assethome.pl/

 

 

 

zdjeciezdjeciezdjecie
Tytuł
Podpis
Treść
Komentarze są opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Więcej informacji
SKONTI
Wulkanizacja

 

 

 

            MIEJSCE DO WYKORZYSTANIA NA TWOJE INFORMACJE

GINEKOLOG - POŁOŻNIK

dr n. med. Marek Adam Brzuchalski

specjalista balneologii i medycyny fizykalnej

lekarz medycyny estetycznej

ul. Z. Herberta 6 / 4

Rejestracja tel. 516 076 294, 600 991 695

     GABINET NEUROLOGICZNY

          Małgorzata Frąckowiak

przyjęcia: Przychodnia Rodzinna, ul. Dąbrowskiego

  poniedziałek 8.30- 16.00 (rejestracja 9.30-11.00),

 środa 8.30 - 13.00 (rejestracja 8.30 - 13.00 )

Przyjęcia prywatne : poniedziałek od godz.16.00 po telefonicznym uzgodnieniu

        Międzyzdroje, ul. Ustronie leśne 12 c

piątek godz. 17.00-19.00, pozostałe dni po uzgodnieniu telefonicznym

       tel. 602 158 940

    

 

  COLOR DOPPLER

          gabinet internistyczny

          ul. MAŁOPOLSKA 51

          rejestracja telefoniczna

od pn. do sob. w godz. 09.00 - 18.00

tel. 91 327 19 16 ; kom. 608 63 82 63

     specjalista chorób wewnętrznych

       Marek Borowski

USG SERCA z kolorowym Dopplerem,

Holter - EKG (24 h),

USG jamy brzusznej,

prostaty, jąder, tarczycy

USG NACZYŃ z kolorowym Dopplerem

lekarz medycyny pracy

spec. rehabilitacji kardiologicznej, fizjoterapii i balneologii

M. Krystyna Wasilewska - Zużałek

Rej.telefoniczna: wtorki, piątki 18 -19

Międzyzdroje, ul. M. Dąbrowskiej 6 , codzinnie 16 - 17

Rej. tel. 91 328 02 12, 601 87 19 20

CERTYFIKATY KIEROWCÓW, MARYNARZY:

NORWESKIE, DUŃSKIE, MIĘDZYNARODOWE

-badania profilaktyczne, książeczki zdrowia

EKG - choroby  serca, stawów, kręgosłupa

Rejestracja telefoniczna

 

 

GABINET GASTROENTEROLOGICZNY

Anna Popiela-Schiller

Gastroenterolog

Specjalista Chorób Wewnętrznych

Gabinet nr. 2.005 na II piętrze w budynku szpitalnym przy ul. Mieszka I 7

Rejestracja telefoniczna

+48 501 070 827

Ernest Pyrkosz

ORTOPEDA

  • profilaktyka stawów biodrowych u niemowląt
  • wady postawy
  • zespoły bólowe narządów ruchu
  • leczenie zmian zwyrodnieniowych i pourazowych
  • badania medycyny sportowej dzieci i młodzieży

Świnoujście, ul. Piastowska 60

wtorek 17:00- 18:00, piątek 15:30-17:00

Rejestracja telefoniczna 606 387 618

specjalista ginekolog-położnik

Maria Czajkowska

USG 4D położniczo- ginekologiczne

certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

przyjmuje prywatnie: wtorek, czwartek od godz. 16:00

ul. Boh. Września 27 (vis a vis przeprawy promowej)

rejestracja telefoniczna: 607 31 00 51

RADCA PRAWNY Dorota Krzemień-Osuch

·       porady prawne, reprezentacja przed sądami,

·       spadki, podział majątku

·       wspólnoty mieszkaniowe, nieruchomości,

·       mediacje

 Świnoujście, ul. Armii Krajowej 9/2

(wejście od ul. Monte Cassino 42-brama)

kontakt po uzgodnieniu telefonicznym 

tel. 91 321 93 30, 605 426 340   

   e-mail: biuro@kancelaria-osuch.pl

 

 

Drewno kominkowe i opałowe

tel. 693 399 346, 91 418 82 68

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Kondzielewska
MARIUS Usługi Pogrzebowe
WYSPIARZ niebieski