Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

Na zakończenie Flota przegrywa

05.06.2009 21:29

Siedem bramek, pięć uznanych

Na zakończenie piłkarskich rozgrywek pierwszoligowych sezonu 2008/2009 Flota przegrała u siebie z Zagłębiem Lubin 2:3. W meczu padło siedem bramek, ale dwie nie zostały uznane.

Ostatni akord pierwszego pierwszoligowego sezonu wypadł przeciętnie. Choć emocji za sprawą kilku bramek nie zabrakło to widowisko do porywających nie należało. Pierwsza połowa była wyrównana, ale gola strzeliło Zagłębie . Bramkę zdobył w 26 min. Michał Stasiak. W 29 min ponownie do bramki Floty trafiają goście, ale sędzia gola nie uznał. Na początku II połowy Flota przycisnęła, ale bramki zdobywali goście. W 56 min. na 0:2 dla Zagłebia wynik podwyższył Dariusz Jackiewicz. Dziewięć minut później w 65 min. Ilian Micanski strzela trzeciego gola dla gości. Wreszcie w 68 min bramkę zdobywa dla Floty Łazar, ale sędzie znów jej nie uznał. Natomiast w 73 min Jacek Magdziński strzelił na 1 : 3 z rzutu karnego, po faulu na Burlidze. Jeszcze w 86 min Rafał Andraszek zdobywa drugiego gola dla Floty i mecz kończy się przegraną 2 : 3.

Więcej na temat tego spotkania w najbliższym wydaniu gazetowym „Wyspiarza niebieskiego”