WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

Schron w którym znaleziono zwłoki

09.01.2009 10:22

Zwłoki znalezione w świnoujskim schronie

W poniedziałek 5 stycznia br. o godzinie 23.30 wewnątrz niewielkiego schronu usytuowanego tuż obok budynku „Julia” przy ul. Wybrzeże Władysława IV znaleziono zwłoki trzydziestokilkuletniego mężczyzny. Nieboszczyk leżał tam od dawna, a przyczyny zgonu ustali dopiero sekcja zwłok.

Budynek dawnej przychodni „Julia” przy ul. Wybrzeże Władysława IV jest wystawiony na sprzedaż i pilnuje go jedna z firm ochroniarskich. To właśnie pracownicy tej firmy przypadkowo w położonym obok głównego budynku schronie znaleźli 5 bm. zwłoki mężczyzny z lekko pokrwawioną twarzą. Na miejsce przybyła policja i prokurator. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, jak informuje przedstawiciel policji. Prokurator jednak zarządził wykonanie sekcji zwłok denata, gdyż lekarz nie był w stanie określić przyczyn zgonu.

- Ten trzydziestokilkuletni mężczyzna leżał tam bardzo długo, gdyż zachodziły już procesy gnilne ciała. W jego ubraniu znaleziono pieniądze. - poinformował nas Włodzimierz Cetner, szef świnoujskiej prokuratury.

Tożsamość mężczyzny nie jest znana. Natomiast wiadomo, że w tym schronie często pomieszkiwali bezdomni. W jego wnętrzu znaleziono bowiem kołdry i jakieś łóżko.

 


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl