WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

11.05.2024 8:56

Poniedziałkowa sesja nadzwyczajna

Na wniosek Prezydenta Miasta Świnoujście na poniedziałek 13 maja na godzinę 10.00 zwołana została przez przewodniczącego Ryszarda Teterycza II Nadzwyczajna sesja Rady Miasta Świnoujście IX kadencji. Sesja odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Świnoujściu w sali 315, na II piętrze.

 

Na początku w porządku obrad sesji przewidziano podjęcie uchwał w sprawie wyboru I Wiceprzewodniczącego Rady i kolejnego Wiceprzewodniczącego Rady. Kolejna uchwała dotyczyć będzie powołania członków Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Świnoujście i wyboru Przewodniczącego tej Komisji. W kolejności następna uchwała to powołanie członków Komisji Skarg, Wnioskówi Petycji Rady Miasta Świnoujście oraz wybór Przewodniczącego tej Komisji.

Następnie radni podejmą uchwały w sprawie powołania członków stałych Komisji Rady Miasta Świnoujście i wyboru Przewodniczących tych Komisji. oraz ustalą terminy sesji Rady Miasta Świnoujście w 2024 roku.

W ostatniej fazie tej nadzwyczajnej sesji nowo wybrani radni podejmą uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Prezydenta Miasta Świnoujście., a także w kwestii ustanowienia przedstawiciela Miasta Świnoujście w „Stowarzyszeniu Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego”.

Wn


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl