WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

28.05.2023 19:12

Wstępnie o programie Dni Morza 2023 w Świnoujściu

W dniach 30 czerwca – 2 lipca 2023 r. w Świnoujściu odbędą się Dni Morza. Serdecznie zapraszamy mieszkańców oraz turystów do wspólnej zabawy! W piątek i w sobotę spotykamy się na terenie Portu Jachtowego im. Jerzego Porębskiego, gdzie na scenie wystąpią: Jacek Stachursky – 30 czerwca (piątek), godz. 21.30, Papa D – 1 lipca (sobota), godz. 21.00,  

 

DNI MORZA 30.06 – 01.07– TEREN PORTU JACHTOWEGO IM. JERZEGO PORĘBSKIEGO

Oprócz Jacka Stachursky’ego oraz zespołu Papa D, w piątek i w sobotę na scenie w Porcie Jachtowym wystąpią również inni wykonawcy, których już niebawem Państwu przedstawimy. Codziennie, oprócz występu głównych Gwiazd, odbędą się dodatkowo po 2 koncerty oraz dyskoteka pod gwiazdami. Wstęp wolny.

Poza programem artystycznym na scenie, zarówno w piątek i w sobotę od godz. 11.00 Organizator Dni Morza zapewnia stoiska handlowe i gastronomiczne, strefę foodtrucków, strefę zabaw dla dzieci, wesołe miasteczko i dmuchańce.

W sobotę, po ostatnim koncercie odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Organizatorem wydarzeń na terenie Portu Jachtowego są Urząd Miasta Świnoujście wraz z konsorcjum: Grupa Levo Sp. z o.o. oraz Fundacja Action-Life (dot. wydarzeń na terenie Portu Jachtowego im. Jerzego Porębskiego).

DNI MORZA – 02.07. – AMFITEATR MIEJSKI IM. MARKA GRECHUTY

W niedzielę zapraszamy Państwa serdecznie do Amfiteatru na Galę Operową w ramach V edycji Letniego Festiwalu Operowego, która odbędzie się o godz. 20.00. Wstęp wolny.

Organizatorem Gali Operowej jest Miejski Dom Kultury oraz Opera na Zamku w Szczecinie.

Niebawem przedstawimy szczegółowy program imprezy

UMŚ


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl