WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

Bez udziału oficjeli

16.01.2022 10:59

Bez udziału oficjeli

Wystawa 30-lecia świnoujskiej WOŚP

W sobotę 16 stycznia w Galerii „Miejsce sztuki 44”, przy ul. Armii Krajowej 13, odbyło się oficjalne otwarcie wystawy 30-lecia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na wyspach. Wystawę przygotowali Hania Żurawska, Bożena Górska, Ewa Grotkowska i Mirosław Nieśpelski.

 

Otwarcia wystawy dokonała Agnieszka Krawczyk, szefowa sztabu świnoujskiego WOŚP. Na tej prezentacji podsumowującej 30 lat WOŚP na wyspach można obejrzeć fotografie i artykuły zamieszczane przez lata w prasie i portalach internetowych. Do tego wystawione zostały plakaty WOŚP, gadżety i inne pamiątki z minionych finałów. To niejako historia orkiestry dokumentująca wszystkie zdarzenia i ludzi, którzy uczestniczyli w nich jako organizatorzy oraz wielu z tych wspierających WOŚP Wystawę będzie można jeszcze zobaczyć w kolejnych dniach, aż do 30. Finału WOŚP, który w tym roku przypada na niedzielę 30 stycznia.

Przykre jest to, że w otwarciu tej jakże ważnej z punktu widzenia społecznego wystawy nie uczestniczył nikt z władz miasta, ani żaden radny Rady Miasta Świnoujście. Czyżby wyszli z założenia, że tak na wszelki wypadek nie warto się pokazywać na imprezie WOŚP, która nie ma jakiegokolwiek wsparcia ze strony obecnie rządzących?

Wn


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl