WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

17.10.2021 7:10

Kradzież Bałtyckich Regat Samotnych Żeglarzy o Puchar Poloneza

Informujemy, że nadal kontynuujemy działania prawne w celu zabezpieczenia praw do organizacji Bałtyckich Regat Samotnych Żeglarzy o Puchar Poloneza przez Fundację Żeglarską Sailportal.pl. Reaktywowaliśmy tę imprezę w 2010 roku po 27 latach przerwy w jej organizacji. Nie wyobrażamy sobie, aby ktokolwiek bez porozumienia z nami , bez naszej wiedzy i zgody przejął trud i wysiłek, który włożyliśmy w organizację tej imprezy przez ostatnie jedenaście lat. Nie zamierzamy również przekazywać historycznego Pucharu Poloneza, który został nam przekazany przez historycznego fundatora Edmunda Bąka.

 

Niestety nasza korespondencja wysyłana do autora kradzieży naszych regat: Pana Sławomira Turniaka i do Klubu Żeglarzy Samotników wróciła ponownie nieodebrana. Nie otrzymaliśmy również żadnej odpowiedzi na wcześniejszą korespondencję wysyłaną drogą e-mailową.

  Dane rejestrowe Klubu Żeglarzy samotników zawarte w dokumentach rejestrowych UM Szczecin wydają się nieaktualne - znajdują się tam dane kontaktowe (adres, telefony, maile) należące do   Ś.P. Janusza Charkiewicza, poprzedniego zmarłego komandora klubu – jak rozumiemy są to dane nieaktualne od kilku lat.

W związku z tym naszą korespondencję wysyłamy na dwa adresy: adres nowego komandora KŻS Sławomira Turniaka i na stary adres KŻS podany w dokumentach rejestrowych KŻS – od lipca 2021 nasza korespondencją pozostaje bez odpowiedzi. Będziemy informować o postępach w/w sprawy.

Organizator Bałtyckich Regat Samotnych Żeglarzy o Puchar Poloneza

Prezes Zarządu Fundacji Żeglarskiej Sailportal.pl

Krzysztof Krygier

  Link do komunikat Batyckich Regat Samotnych eglarzy o puchar Poloneza http://www.portalzeglarski.com/news_sailportal,7411.html

  

 


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl