WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

W ramach „Kreatywnych warsztatów w Twoim domu”

16.10.2021 9:59

W ramach „Kreatywnych warsztatów w Twoim domu”

Za nami II akcja wydawania pakietów plastycznych

(Międzyzdroje) W dniach 04-09 października 2021 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach dzieci wraz rodzicami, dziadkami, opiekunami odbierały pakiety plastyczne w ramach „Kreatywnych warsztatów w Twoim domu”, które zostały sfinansowane z Programu Marszałkowskiego „Społecznik 2019-2021”. W związku z pandemią oraz wprowadzonymi obostrzeniami nie mogliśmy zorganizować warsztatów stacjonarnych, jakie odbywały się co roku w bibliotece. Wychodząc naprzeciw plastycznym potrzebom najmłodszych czytelników wspólnie z Międzyzdrojskim Stowarzyszeniem „Rodzina” i wolontariuszami rozdaliśmy dzieciom pakiety plastyczne wraz z instrukcją, z których można było wykonać eko-torbę.

 

Warunkiem odbioru bezpłatnych materiałów plastycznych było posiadanie karty bibliotecznej przez dzieci. Te, które jej nie miały zostały, bez problemu, zapisano do biblioteki. Dzięki tej akcji pozyskaliśmy nowych czytelników. Niektórzy otrzymali dodatkowo wyprawki czytelnicze dla trzylatków i przedszkolaków w ramach akcji „Mała książka – wielki człowiek”.

Zapraszamy do udziału w III akcji wydawania pakietów w dniach 18-23.10.2021 r., w których znajdą się materiały do stworzenia pieska z włóczki.

#PomorzeZachodnie #KARRSA #Społecznik #ProgramSpołecznik #Społeczniknalata2019-2021-ProgramMarszałkowski @PomorzeZachodnie @ProgramSpołecznik @Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego

Bibliotekarze

 


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl