WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

11.09.2021 8:22

Konkurs fotograficzny „Moje Międzyzdroje”do 30 września

(Międzyzdroje) Konkurs fotograficzne „Moje Międzyzdroje”. to dobry wybór dla wszystkich tych, którzy uwielbiają fotografować i nieźle im to wychodzi.

 

Konkurs adresowany jest do osób pełnoletnich, którzy zajmują się fotografowaniem amatorsko lub profesjonalnie i mają ochotę podzielić się swoim kadrem promującym Gminę Międzyzdroje, tj. zdjęciem budzącym dobre skojarzenia, zawierającym charakterystyczne elementy dla Międzyzdrojów. Celem konkursu fotograficznego jest wyłonienie 12 najlepszych fotografii w czterech kategoriach (po 3 w każdej kategorii): przyroda, architektura i zabytki, aktywne życie, z lotu ptaka.

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. Nadesłane fotografie będą wykorzystywane do celów promocyjnych w publikacjach i wydawnictwach Gminy Międzyzdroje. Najlepsze zdjęcia znajdą się w wydanym na rok 2022 ilustrowanym kalendarzu, a laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe tj. sprzęt elektroniczny o wartości 150 zł za zajęcie III miejsca, 200 zł za zajęcie II miejsca i 250 zł za zajęcie I miejsca.

Zdjęcia nadsyłać można do 30 września 2021 r. poprzez stronę internetową Gminy Międzyzdroje. Link dostępny jest w Aktualnościach na https://visit.miedzyzdroje.pl. Prosimy o przeczytanie i przeanalizowanie regulaminu, który znajduje się na stronie konkursu.

Tomasz Rychłowski

Referat Promocji, Turystyki i Kultury
​​​​​​​Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach

 


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl