WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

foto archiwum

10.09.2021 8:13

Sprzedano grunty świnoujskiej stoczni

Na stronie Morskiej Stoczni Remontowej „GRYFIA” zostało zamieszczone ogłoszenie o sprzedaży za ponad 58 mln zł nieruchomości przy ul. Ludzi Morza w Świnoujściu, czyli terenów dawnej Morskiej Stoczni Remontowej w Świnoujściu połączonej nieszczęśliwie przed laty ze szczecińską stocznią. Nabywcą jest Euro Terminal Real Estate Sp. z o.o. Poniżej treść zamieszczonego ogłoszenia.

 

Ogłoszenie o wyniku przetargu w sprawie przeniesienia prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowych i sprzedaży prawa własności zabudowy nieruchomości, położonych w Świnoujściu przy ul. Ludzi

Morska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A. działając na podstawie pkt. 45. 1 i 2 oraz pkt. 50 regulaminu postępowania prowadzonego w trybie przetargu w sprawie przeniesienia prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowych i sprzedaży prawa własności zabudowy nieruchomości, położonych w Świnoujściu przy ul. Ludzi Morza informuje, że w toku postępowania została złożona oferta:

  1. Euro Terminal Real Estate Sp. z o.o., cena w PLN: 58.101.000 PLN (pięćdziesiąt osiem milionów sto jeden tysięcy złotych)

Morska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A. informuje, że dokonano wyboru oferty złożonej przez Euro Terminal Real Estate Sp. z o.o. Informujemy również, iż w dniu 14.05.2021r. Morska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A. oraz Euro Terminal Real Estate Sp. z o.o. zawarły przedwstępną warunkową umowę sprzedaży praw do przedmiotu postępowania za zaoferowaną cenę.”

 


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl