WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

19.02.2021 6:16

We czwartek lutowa sesja

W najbliższy czwartek 25 lutego od godziny 9.00 trwać będzie zwyczajna sesja Rady Miasta Świnoujście prowadzona z uwagi na pandemię koronawirusa w systemie zdalnym.

 

W trakcie tej sesji radni podejmą m.in. uchwały w sprawie przedłużenia terminów płatności rat podatku od nieruchomości i uzgodnienia realizacji inwestycji celu publicznego w obrębie strefy ochronnej pomnika przyrody oraz w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Miasto Świnoujście w rejonie kompleksu wojskowego.

W późniejszej fazie sesji świnoujscy radni podejmą też uchwałę w sprawie przedłużenia terminu na wniesienie opłaty za korzystanie z zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży za rok 2021 dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Gminy Miasto Świnoujście. Ponadto zapoznają się z następującymi sprawozdaniami: dotyczącym średnich wynagrodzeń nauczycieli w 2020 roku ; z działalności Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Świnoujściu za rok 2020; z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w 2020 roku oraz z informacją w sprawie podmiotów, w których jest wykonywana kara ograniczenia wolności oraz praca społecznie użyteczna.


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl