Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

Flota- MKS Kluczbork 1:4 (0:2)

31.03.2010 19:22

Dotkliwa porażka Floty

Piłkarze świnoujskiej Floty doznali dzisiaj dotkliwej porażki na stadionie przy ul. Matejki . Można było sądzić, że atut własnego boiska odegra ważkę rolę, ale nic z tego. W 66 minucie goście prowadzili już nawet czterema bramkami. Honorową bramkę świnoujścianie jednak zdobyli i mecz skończył się dla Floty wynikiem 1:4.

Goście z Kluczborka przewazali od poczatku meczu. Już w 7 minucie bramke zdobył Tomasz Kazimierowicz. Kolejna w 27 minucie strzelił Flocie Arkadiusz Półchłopek. Po zmianie bramek goście strzel;ili kolejne gole. W 52 minucie Tomasz Copik (z karnego) i 66 mionucie ponownie T. Kazimierowicz. Było więc już nawet 0:4. W 77 minucie bramkę dla Floty zdobył Marcin Staniek. Mecz z MKS Kluczbork był pojedynkiem zaległym.