WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

M. Kumorek , foto Maura Ładosz

30.07.2020 8:02

„Spotkanie z Gwiazdą” – Magdalena Kumorek

Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach zaprasza w czwartek, 30 lipca o godzinie 18:00 na spotkanie z Magdaleną Kumorek

 

W Międzynarodowym Domu Kultury odbędzie się spotkanie z Magdaleną Kumorek, aktorką filmową i teatralną, dubbingową, a także wokalistką. W programie spotkania będą m.in. wiersze Wisławy Szymborskiej, Bolesława Leśmiana i Juliana Tuwima, przeplatane autorską narracją Magdaleny Kumorek. Jako aktorka znana jest z ról w takich filmach jak: Poranek kojota, Samo życie, Ojciec Mateusz, Przepis na życie, Na dobre i na złe, W głębi lasu i wielu innych.

Użyczała swojego głosu do takich produkcji jak: Giganci ze stali, Iron Man 3, Avengers, Sklep dla samobójców. Ma liczne nagrody na płaszczyźnie wokalnej: zdobyła I nagrodę na Konkursie Interpretacji Piosenek Agnieszki Osieckiej w 2000 r., II nagrodę na XXVII Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych "Śpiewajmy Poezję" Olsztyn 2000, Grand Prix na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lublinie w październiku tegoż roku oraz II nagrodę na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu rok później. Śpiewała również na ścieżce dźwiękowej filmu "Kameleon".

Gorąco polecamy!

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

www.mdkmiedzyzdroje.com

https://www.facebook.com/mdkmiedzyzdroje

 


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl