WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

09.09.2019 8:58

Na parkrunie zawsze blisko natury

Jak co tydzień tak i w sobotę 7 września 2019, miała miejsce kolejna – już 166. edycja świnoujskiego parkrun. Choć duża grupa naszych niezawodnych biegaczy wybrała się do naszych niemieckich sąsiadów na maraton i półmaraton, to znaleźli się inni biegacze, truchtacze i kijkarze, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

 

Gościliśmy również zawodników z Warszawy oraz Krakowa.Najszybciej na metę dobiegły panie: Klaudyna Małocha, Patrycja Aperlińska, i Katarzyna Stępień.Natomiast panowie nie pozostali dłużni i jako pierwszy na metę dobiegł: Kamil Stępień,, Piotr Szczepański, i Tadeusz Głupczyk.
Wszystkim uczestnikom bez względu na osiągnięte wyniki serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne edycje. Podziękowania również kieruję do bezcennych wolontariuszy, bez których nie udałoby się zorganizować dzisiejszego biegu, bo wiadomo przecież, że w grupie jest siła. Dzisiejsi wolontariusze to: Tomasz Szafrański, Agnieszka Dusza, Dariusz Gryta, Ewa Dymitrow, Piotr Zgraja, Zbigniew Kosel, Martyna Szysz, Aneta Burnat-Szczęsna, Paulina Krajewska, Adam Krawczuk, Rafał Bzdawka, Waldemar Szczęsny oraz Beata Krajewska. Nie mniej dziękujemy za wsparcie naszym lokalnym partnerom - Hotelowi "Trzy Wyspy" oraz "Uzdrowisko Świnoujście" S. A za co tygodniowe wsparcie.
A już w sobotę 14 bm. zapraszamy na kolejny czyli #167 parkrun.!!!  

Zespół parkrun Świnoujście 

 


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl