WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

06.09.2019 15:15

Elżbieta Jabłońska jednym z kandydatów do sejmu ze Świnoujścia

We czwartek 5 września na Placu Wolności wystartowała kampania parlamentarna Platformy Obywatelskiej. Kandydatka na posła Elżbieta Jabłońska oraz kandydatka do Senatu Magdalena Kochan spotkały się dziennikarzami. Towarzyszył im szef sztabu wyborczego Platformy Obywatelskiej Marszałek Olgierd Geblewicz.

 

- Samorząd to taka nasza rodzina, a moje hasło wyborcze brzmi: "Bo ważna jest rodzina". W moim programie jest miejsce dla spraw ważnych, dla młodych rodzin, dzieci, seniorów oraz pilnych spraw samorządu - mówiła do przybyłych dziennikarzy i widzów Elżbieta Jabłońska. - Obecnie Polska jest pełna złości i nienawiści i to chciałabym zmienić. Marzy mi się byśmy na co dzień darzyli się serdecznością i stali się znów wspólnotą. Jedną wielką rodziną - dodała kandydatka na posła RP.

Jabłońska zwróciła również uwagę, że pieniądze pochodzące z podatków i dotacji najlepiej wydawana są na poziomie samorządów lokalnych. Jabłońska stratuje z 7 miejsca do sejmu.

Natomiast Magdalena Kochan zwróciła też uwagę na problemy wstępujące w edukacji i systemie sprawiedliwości.

- W naszej Polsce wszyscy będą tak samo traktowani. Także obywatele o innych poglądach będą traktowani na równo z tymi, którzy podzielają nasze poglądy. Nikogo nie wykluczamy - zapewniła zebranych kandydatka do senatu Magdalena Kochan.

 


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl