WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

10.06.2019 13:08

4 gwiazdki dla wyspiarskiej Informacji Turystycznej

Świnoujska Informacja Turystyczna po raz trzeci z rzędu została odznaczona certyfikatem najwyższej kategorii 4 gwiazdek. Certyfikat w czterech kategoriach 1, 2, 3, 4 gwiazdki przyznaje Polska Organizacja Turystyczna (w ramach Polskiego Systemu Informacji Turystycznej) jednostkom świadczącym usługi informacji turystycznej.

 

W tym roku Informacja Turystyczna w Świnoujściu już po raz trzeci uzyskała najwyższą ocenę. Certyfikat jest wyrazem i zarazem potwierdzeniem uznania dla wysokiej jakości obsługi turystów przez Informację Turystyczną.

Informacja Turystyczna i jej pracownicy to wizytówka naszego miasta. Potrafią odpowiedzieć na wszystkie pytania związane ze Świnoujściem i okolicą.

- Miło nam, że nasza praca została powie tak wysoko oceniona – mówi Lidia Miecznik, kierownik IT. - Przekazany certyfikat został przyznany na okres 2 lat i z pewnością znajdzie godne miejsce w naszej Informacji Turystycznej Informacja Turystyczna mieści się na Placu Słowiańskim 6/1 i czynna jest w tygodniu w godzinach od 9:00 do 17:00 a w soboty od 10:00 do 14:00. Zapraszamy mieszkańców i turystów do skorzystania z naszych usług.

 

BIK UM Świnoujście


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl