WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

12.10.2018 11:20

Czego się nie robi żeby ogłupić wyborcę?

Wczoraj zgodnie z otrzymaną informacją z Urzędu Miasta Świnoujście zamieściliśmy tekst o uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w dziecięcej Akademii Młodego Medyka. Akademia mieści się w budynku szkoły LOGOS przy ulicy Grunwaldzkiej, a prowadzona jest przez Zachodniopomorską Szkołę Biznesu w Świnoujściu. Niestety w pewnej jakże istotnej kwestii nadesłany urzędowy tekst był nieprawdziwy. Czyżby była to jakaś celowa manipulacja?

 

Uroczystość odbyła się oczywiście i to z udziałem świnoujskiego prezydenta. W nadesłanym jednak przez Hannę Lachowską z Biura Informacji i Konsultacji Urzędu Miasta Świnoujście tekście czytamy, że :Zapisy dzieci przyjmowane są w siedzibie Wydziału Ekonomii i Nauk o Zdrowiu przy ulicy Grunwaldzkiej 47 (budynek LOGOS) w godzinach 10.00 – 16.00 lub e-mailem echmielewska@zpsb.pl”. Natomiast ze strony internetowej ZPSB Świnoujście dowiadujemy się, że „Rekrutacja trwa od 26.09.2018 do 08.10.2018. Liczba miejsc jest ograniczona – 30 młodych studentów.” Zatem rekrutacja zakończyła się ...trzy dni przed otwarciem Akademii Młodego Medyka , a urzędowy tekst nie był w tej materii zgodny z prawdą.

Poniżej pełny tekst zamieszczony na portalu ZPSB w Świnoujściu

Wydział Ekonomii i Nauk o Zdrowiu w Świnoujściu Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu zaprasza do uczestnictwa w projekcie ,, Akademia Młodego Medyka”, który stwarza możliwość zdobywania wiedzy,  rozwijania pasji i swoich zainteresowań. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 7 – 14 lat. Na zajęciach mali studenci będą mogli zapoznać się z pracą   i wcielić się w rolę lekarza, stomatologa, ratownika medycznego, pielęgniarki czy diagnosty laboratoryjnego. Uczestnictwo w projekcie Akademia Młodego Medyka jest bezpłatne.

Wykłady i warsztaty prowadzone są przez nauczycieli akademickich, ekspertów i profesjonalistów z branży medycznej.

Zajęcia rozpoczynają się uroczystą inauguracją, podczas której mali studenci otrzymają indeksy.  Dzieci zapisywać można osobiście w siedzibie Wydziału Ekonomii i Nauk o Zdrowiu w Świnoujściu ul. Grunwaldzka 47 w godz. 10.00 – 16.00 lub drogą elektroniczną swinoujscie@zpsb.pl . Rekrutacja trwa od 26.09.2018 do 08.10.2018. Liczba miejsc jest ograniczona – 30 młodych studentów.

Projekt Akademia Młodego Medyka objęty jest Patronatem Honorowym przez Prezydenta Miasta Świnoujście Janusza Żmurkiewicza.”

 


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl