WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

W sobotę 6 bm  Międzyzdrojach wystartowało ponad 200 osób!

10.10.2018 13:26

W sobotę 6 bm Międzyzdrojach wystartowało ponad 200 osób!

XXI JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE MIĘDZYZDROJE

(Międzyzdroje) Tegoroczne zawody zostały otwarte o godzinie 11:00 przez Iwonę Banachowicz – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach. Dyrektor podkreśliła, że Jesienne Biegi Przełajowe w Międzyzdrojach to efekt pracy i zaangażowania Pani Tamary Starachowskiej, wieloletniej dyrektor Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach, oraz nauczycieli tej szkoły.

 

Organizatorami XXI Jesiennych Biegów Przełajowych był Urząd Gminy Międzyzdroje, Ośrodek Pomocy Społecznej, Szkoła Podstawowa nr 1, Rada Rodziców SP 1 i darczyńców imprezy.

Zawody rozpoczęli najmłodsi, czyli w Biegu Malucha wystartowały dzieci do szóstego roku życia. Drugim był Bieg Niepełnosprawnych, a następne w kolejności to: Bieg Niepełnosprawnych, Bieg Szkół Podstawowych, Bieg Pracowników Oświaty, Bieg Szkół Gimnazjalnych, Bieg Szkół Ponadgimnazjalnych, Bieg Open i Bieg Na Wysokich Obcasach.

W trakcie zawodów, Rada Rodziców zapraszała na smaczną grochówkę wszystkich, którzy dziś chcieli spędzić dzień w sportowej atmosferze przy pięknej, słonecznej pogodzie. Dziękujemy też Rodzicom uczniów naszej szkoły, którzy przygotowali słodki poczęstunek i ufundowali nagrody rzeczowe dla najmłodszych uczestników. Każda klasa przygotowała blachę domowego ciasta , uczestnicy imprezy nie opierali się tym smakowitościom i szczodrze obdarowali Samorząd Uczniowski datkami na jego funkcjonowanie.

Impreza przebiegła bezpiecznie dzięki Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzyzdrojach. Spędziliśmy aktywny i miły dzień. Wyniki biegów oraz galeria zdjęć na stronie: www.sp1.com.pl Dziękujemy, że byliście z nami. Do zobaczenia za rok!

 

 

ORGANIZATORZY


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl