WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

10.10.2018 12:25

Turniej piłkarski

W niedzielę 7 października 2018r. odbył się turniej w ramach rozgrywek ZZPN-u w kategorii Orlik Młodszy, którego gospodarzem był Morski Klub Sportowy FLOTA Świnoujście.

 

Przy licznie zgromadzonej publiczności i pomimo wietrznej pogody swoje umiejętności zaprezentowały następujące drużyny: Iskra Golczewo, Fala Międzyzdroje, UKS Prawobrzeże Świnoujście, AP Baltica Świnoujście oraz gospodarz turnieju FLOTA Świnoujście.
Turniej był na bardzo wysokim poziomie, ponieważ gra i umiejętności zawodników ze wszystkich drużyn czego efektem była duża ilość strzelonych bramek.

Dzieciom, które były na widowni umilała czas maskotka FLOTY Świnoujście ,,Flotuś”.

Zorganizowany bufet przygotowany przez firmy : Pro-Est Hotels & Apartments , McDonalds , Kaufland oraz rodziców naszych zawodników cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem - za co wszystkim  bardzo dziękujemy.

Na koniec turnieju każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal ufundowany przez Uzdrowisko Świnoujście S.A. oraz Pub Sfinks .

Został również wyłoniony najmłodszy piłkarz turnieju , którym został zawodnik UKS Prawobrzeża Kopeciński Jakub.

Wśród wszystkich zawodników również zostało przeprowadzone losowanie nagród za co dziękujemy sponsorom, którzy je ufundowali.
Szczególne podziękowania za pomoc podczas trwania turnieju należą się: za opiekę medyczną i za profesjonalne sędziowanie:
 Nadzór nad organizacją i przebiegiem turnieju z ramienia Klubu FLOTA Świnoujście sprawowali: Pani P. Słowińska , Pan D. Szymański oraz trenerzy:  K. Słowiński oraz P. Stankiewicz.

Zapraszamy na kolejne mecze drużyn FLOTY Świnoujście.

D. Sz.


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl