WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

09.07.2018 12:12

Świnoujska policjantka na podium

St. sierż. Katarzyna Jędruch z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu stanęła na podium, zajmując III miejsce w kategorii OPEN kobiety w II Mistrzostwach Polski Policji w Triathlonie na dystansie 1/4 Ironman, które odbyły się w ramach zawodów Triathlon Mietków 2018. Na co dzień policjantka pełni służbę w ruchu drogowym i zajmuje się egzekwowaniem przestrzegania przepisów na drodze.

 

Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie na dystansie 1/4 Ironman odbyły się w ramach zawodów Triathlon Mietków 2018. Była to kolejna edycja zawodów triathlonowych na takim dystansie, kierowana specjalnie do policjantów. Mistrzostwa swoim honorowym patronatem objął Komendant Główny Policji.
Zawody odbywały się w malowniczej okolicy nad Zalewem Mietkowskim w Borzygniewie (30km od Wrocławia). Celem zawodów było propagowanie zdrowego trybu życia oraz integracja środowiska policyjnego poprzez sportową rywalizację.

W sportowych zmaganiach na dystansie – 950 m pływania, 45 km jazdy rowerem i 10,5 km biegu udział wzięło 517 zawodników. Po zaciętej rywalizacji, którą ukończyło 509 zawodników wyłoniono zwycięzców.

Zaszczytne III miejsce w kategorii OPEN kobiet wywalczyła świnoujska policjantka st. sierż. Katarzyna Jędruch, zdobywając brązowy medal. To nie pierwszy jej sportowy sukces. Wcześniej zdobyła III miejsce w kategorii wiekowej K30 w Mrocza Triathlon, III miejsce w kategorii OPEN kobiet w I Mityng Triathlonowy Nowe Warpno oraz III miejsce w kategorii kobiet w II Regionalnych Mistrzostwach Służb Mundurowych. Ponadto policjantka zdobyła Koronę Maratonów Polskich, Półmaratonów Polskich oraz Dolnego Śląska w Maratonach. 

Na co dzień st. sierż. Katarzyna Jędruch pełni służbę w ruchu drogowym w Komendzie Miejskiej Policji w Świnoujściu i zajmuje się egzekwowaniem przestrzegania przepisów na drodze. 

Pani Kasi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

asp. szt. Beata Olszewska
oficer ptrasowy KMP Świnoujście


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl