WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

13.02.2018 9:07

Podróże małe i duże

(Międzyzdroje) 15 lutego (czwartek) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbędzie się spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki z cyklu „Podróże małe i duże” pt. „Wschód i Zachód od Iraku do Stanów Zjednoczonych, czyli świat widziany oczami Dariusza Felisiaka i Karola Tomczaka”.

 

Dariusz Felisiak na co dzień pracuje jako nauczyciel w Publicznym Gimnazjum w Wolinie. Odbył podróże rowerem po Alpach i 16 europejskich krajach. Przy wyprawach nie korzysta z usług biur turystycznych, wszystko organizuje samodzielnie. Dariusz Felisiak był już naszym gościem 14 stycznia 2016 r. razem z Gabrielą Rajtak i Ireną Wolińską. Opowiadali o swoich przygodach podczas podróży po Czarnym Lądzie, m.in. Ugandzie, Etiopii, Kenii. Tym razem podzieli się wrażeniami z wyprawy po Iraku i Iranie.

Karol Tomczak jest mieszkańcem Międzyzdrojów działającym w branży hotelarskiej.W wolnym czasie podróżuje z rodziną. Zaraża swoją pasją przyjaciół, którym organizuje wycieczki po Europie i innych kontynentach. Opowie o swoich wojażach po Stanach Zjednoczonych i „Państwie Środka”, czyli Chinach.

Serdecznie zapraszamy


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl