WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

Emocjonujący turniej na Warszowie

13.11.2017 11:43

Emocjonujący turniej na Warszowie

Piłkarze dali z siebie wszystko

Rozgrywany 10 listopada w hali SP 2 na Warszowie Piłkarski Turniej o Puchar Prezesa Spółki Gaz System S.A za nami. Pierwsze miejsce zajęła Vineta Wolin, drugie Błękitni Trzygłów, a podium zamknęli gospodarze - UKS Prawobrzeże Świnoujście.

 

Spośród siedmiu drużyn biorących udział w turnieju najlepsi okazali się piłkarze z Wolina. Także zawodnik wolińskiej Vinety, Adrian Kranz został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju. Z kolei tytuł najlepszego bramkarza przypadł Szymonowi Malinowskiemu z Błękitnych Trzygłów.

- Miło się ogląda młodych zawodników, którzy walczą o każdą piłkę. Są emocje, łzy. Ale o to przecież chodzi. Nikt nie patrzy na wyniki, chociaż wiadomo, że dzieci to bardzo przeżywają. Nam, organizatorom i trenerom, chodziło jednak przede wszystkim aby zdobywali doświadczenie i dobrze się bawili. Bardzo dziękuję za przybycie wszystkim - mówi Łukasz Kupczyk, organizator turnieju.

W organizację turnieju zaangażowało się sporo osób, w tym lokalni przedsiębiorcy. W rolę prowadzącego turniej wcielił się Dariusz Krzywda. W turnieju zagrała jedna dziewczynka i otrzymała nagrodę w postaci bombonierki. Sponsorem głównym turnieju był Gaz System Spółka S.A.


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl