WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

24.11.2009 13:09

O ŚWINOUJSKIM XVIII FINALE WOŚP

W miniony czwartek (19 listopada), na wspólnym zebraniu uzgodniono działania obu świnoujskich sztabów. Obydwa sztaby WOŚP: Towarzystwa Przyjaciół Świnoujścia (szef Beata Chelińska) i harcerski (szef Iwona Postulka) są już zarejestrowane i działają wspólnie.

Wstępnie w Świnoujściu zaplanowane zostały imprezy: 9 stycznia 2010 (sobota) - czytanie dzieciom w Bibliotece Miejskiej, pokaz karate w hali sportowej, „Aukcję rzeczy dziwnych” w Jazz Club „Centrala”, koncert zespołów rockowych w filii MDK Warszów, koncert lokalnych zespołów w filii MDK Przytór.

10 stycznia (niedziela) – turniej halowej piłki nożnej w hali sportowej przy ulici Piłsudskiego, koncert szkolny w sali teatralnej MDK, pokaz członków Klubu MORSÓW na plaży, pokaz sprzętu służb ratowniczych i coś ciepłego na ząb na pl. Słowiańskim, przejście korowodem na Pl A. Mickiewicza, koncert główny w sali teatralnej MDK, „Światełko do Nieba”.

W niedzielę podczas finałowego grania WOŚP około 250 wolontariuszy już od godz. 10-tej, wyruszy z siedziby Sztabu w Bibliotece Miejskiej na ulice miasta z puszkami WOŚP, a także na prawobrzeże. Ochraniać wolontariuszy będą służby mundurowe, właściciele taxi i dorośli wolontariusze w oznakowanych samochodach Sztabu WOŚP.

Oprócz tradycyjnej „Aukcji rzeczy dziwnych” zaplanowano także aukcję na „allegro”.

Przewodniczące obu sztabów WOŚP gorąco proszą o dary na obie aukcje, które przyjmują: sklep „Tapety” na ul. Grunwaldzkiej (obok Rossmana), zakład fryzjerski „Axel” przy ul. Dąbrowskiego, hurtownia „Marak” ul. Matejki 1d oraz redakcja „Wyspiarza niebieskiego”, ul. Armii Krajowej.

Więcej na ten temat w najbliższym gazetowym wydaniu "Wyspiarza niebieskiego"

 


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl