WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

10.03.2014 10:38

Rozegrano IV memoriał

W niedzielę 09 marca 2014 roku w Międzyzdrojach w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1  odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej dla zawodników z rocznika 2003 IV Memoriał im. Daniela Muchy. Na parkiecie walczyło dwanaście drużyn (Kotwica I Kołobrzeg, Kotwica II Kołobrzeg, Vineta Wolin, Akademia Piłkarska Szczecinek, Błękitni I Stargard Szczeciński, Błękitni II Stargard Szczeciński, Fala I Międzyzdroje, Fala II Międzyzdroje, Gwardia Koszalin i Energetyk GryfinoZwyciężył zespół Akademii Piłkarskiej Szczecinek, a jego piłkarz Kozłowski Jakub zdobył tytuł zawodnika wyróżniającego się w turnieju. Drugą lokatę zajęła Kotwica II Kołobrzeg, którego gracz Tomasz Giliński także został wyróżnionym zawodnikiem turnieju, obaj chłopcy otrzymali komplet dresu. Na trzecim miejscu uplasował się team Vinety Wolin.

Od godz.10.00 do godz.18.30 w hali sportowej im. A. Grubby  trwało piłkarskie święto dla dzieci.

Wszystkie drużyny grały bardzo ambitnie, z dużym zaangażowaniem, padło dużo bramek ,wiele stworzono pięknych akcji oraz z bardzo dobrej strony jak na swój wiek pokazali się wszyscy bramkarze pokazując robinsonady bramkarskie.W turnieju adepci piłki nożnej rozpoczęli zmagania w dwóch grupach następnie rozegrali ćwierćfinały aby walczyć w końcowej fazie Memoriału o miejsca. W IV Memoriale im. Daniela Muchy wpadały ważne bramki zamieniane na punkty a w konsekwencji na lokaty jednak zwyciężyły wszystkie drużyny biorące udział w turnieju, każdy z uczestników dostał pamiątkowy złoty medal, każda drużyna puchar i dyplom wręczany przez Tatę Daniela. Dzieci z turnieju w Międzyzdrojach wyjechały bardzo szczęśliwe, uśmiechnięte i zadowolone. Dziewięćdziesięciu dwóch zawodników licznie wspierały ich rodziny i przyjaciele. Wszyscy w napięciu oglądali zmagania młodych adeptów piłki nożnej a dzieciaki były bardzo zadowolone z Turnieju. Mogły pogłębiać swoją pasję, uczyć się współzawodnictwa oraz po prostu dobrze się bawić.