04.10.2019 15:24
III Zawody III Edycji „Świnoujskie Czwartki Lekkoatletyczne”
Dnia 03 .10 na świnoujskim stadionie miejskim odbyły się kolejne zawody III edycji „Świnoujskie Czwartki Lekkoatletyczne” organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” .Impreza ta na stałe wpisała się w sportowy kalendarz naszego miasta i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród dzieci.
Wyniki uzyskiwane przez dzieci podczas zawodów przesyłane są do Stowarzyszenia „Sport Dzieci i Młodzieży”. Wchodząc na stronę www.czwartki.pl można porównać wyniki swoich dzieci.
Po trzech zawodach sklasyfikowano 178 zawodników z siedmiu świnoujskich szkół (SP1, SP2, SP4, SP6, SP9, STSG, LOGOS).
KLASYFIKACJA SZKÓŁ
-
SP6 – 9886 pkt
-
SP4 – 4627 pkt
-
SP2 – 3075 pkt
-
SP1 – 2473 pkt
-
STSG – 1063 pkt
-
LOGOS – 676 pkt
-
SP9 – 37 pkt
Prowadzona jest również klasyfikacja nauczycieli ( sklasyfikowano 21 nauczycieli) – poniżej trzy pierwsze miejsca:
-
Adam Wielechowski – SP6 - 3844 pkt
-
Iga Cierpial – SP2 – 3075 pkt
-
Krzysztof Walkowiak – SP6 – 2066 pkt
NAJLEPSZE WYNIKI TRZECICH ZAWODÓW (pełny komunikat umieszczony na stronie www.osir.swinoujscie).
Dziewczęta - 60 m
2009 i młodsi – Maja Major – SP 2 – 10,02
2008 – Matylda Piotrowska – Logos – 9,16
2007 – Hania Owczaruk – SP6 – 8,51
Chłopcy - 60 m
2009 i młodsi – Hubert Hałkowski – SP 2 – 9,81
2008 – Hubert Łuczak – SP4 – 9,44
2007 – Milan Kadłubiec – SP 6 – 9,26
Dziewczęta - 300 m
2009 i młodsi – Pola Miszel – SP6 – 57,54
2008 – Justyna Guzenda – SP 2 – 54,64
2007 – Ala Cavone – SP 6 – 54,73
Chłopcy - 300 m
2009 i młodsi – Rafał Kowalczyk – SP 6 – 54,29
2008 – Mikołaj Majewski – SP 4 – 51,57
2007 – Dawid Pecyna – SP 4 – 50,06
Dziewczęta - skok w dal
2009 i młodsi – Maja Major – SP 2 – 3,19
2008 – Julianna Radzio – SP1 – 3,82
2007 – Agnieszka Demel – SP2 – 3,44
Chłopcy - skok w dal
2009 i młodsi – Hubert Hałkowski – SP 2 – 3,60
2008 – Hubert Łuczak – SP 4 – 3,93
2007 – Kacper Jasiecki- STSG – 4,12
Dziewczęta - rzut piłeczką palantową
2009 i młodsi – Klara Kierpiec – SP6 – 14,00
2008 – Maria Wrębiakowska- SP6 – 31,00
2007 – Oliwia Sokołowska – SP 6 – 40,00
Chłopcy - rzut piłeczką palantową
2009 i młodsi – Jakub Niszczak – SP 6 – 26,50
2008 – Oskar Rybak – SP4 – 33,50
2007 – Kajetan Rupar – SP4 -35,50
Trzecie zawody zakończyły jesienną sesję „ Czwartków Lekkoatletycznych. Na sesję wiosenną Organizator zawodów, Ośrodek Sportu i Rekreacji” Wyspiarz” zaprasza w kwietniu 2020 r.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję osiągniętych sukcesów sportowych.
Anna Kryszan
Dyrektor OSIR „ Wyspiarz”
OGŁOSZENIE BEZPŁATNE
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Świnoujściu z siedzibą ul. Dąbrowskiego 4 pokój 113 poszukuje OSÓB CHĘTNYCH DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI naszego Stowarzyszenia.
Zainteresowanych prosimy o kontakt osobisty w biurze Stowarzyszenia (czynne: wtorek w godz. 15.30 do 17.30 i czwartek w godz. 10.00 do 12.00) lub pod telefonem 91 321 27 65 albo e-mail spon.swinoujscie@wp.pl
MIEJSCE DO WYKORZYSTANIA NA TWOJE INFORMACJE
GINEKOLOG - POŁOŻNIK
dr n. med. Marek Adam Brzuchalski
specjalista balneologii i medycyny fizykalnej
lekarz medycyny estetycznej
ul. Z. Herberta 6 / 4
Rejestracja tel. 516 076 294, 600 991 695
specjalista
DERMATOLOG I WENEROLOG
dr n. med. MAGDALENA KIEDROWICZ
► dermatochirurgia,
►onkologia skóry,
►dermatologia estetyczna
ul. Niedziałkowskiego 6B/1, Świnoujście
rejestracja telefoniczna tel. 510 034 332
GABINET NEUROLOGICZNY
Małgorzata Frąckowiak
przyjęcia: Przychodnia Rodzinna, ul. Dąbrowskiego
poniedziałek 8.30- 16.00 (rejestracja 9.30-11.00),
środa 8.30 - 13.00 (rejestracja 8.30 - 13.00 )
Przyjęcia prywatne : poniedziałek od godz.16.00 po telefonicznym uzgodnieniu
Międzyzdroje, ul. Ustronie leśne 12 c
piątek godz. 17.00-19.00, pozostałe dni po uzgodnieniu telefonicznym
tel. 602 158 940
COLOR DOPPLER
gabinet internistyczny
ul. MAŁOPOLSKA 51
rejestracja telefoniczna
od pn. do sob. w godz. 09.00 - 18.00
tel. 91 327 19 16 ; kom. 608 63 82 63
specjalista chorób wewnętrznych
Marek Borowski
USG SERCA z kolorowym Dopplerem,
Holter - EKG (24 h),
USG jamy brzusznej,
prostaty, jąder, tarczycy
USG NACZYŃ z kolorowym Dopplerem
lekarz medycyny pracy
spec. rehabilitacji kardiologicznej, fizjoterapii i balneologii
M. Krystyna Wasilewska - Zużałek
Świnoujście, ul. Boh. Września 6, wtorki, piątki 18 -19
Międzyzdroje, ul. M. Dąbrowskiej 6 , codzinnie 16 - 17
Rej. tel. 91 328 02 12, 601 87 19 20
CERTYFIKATY KIEROWCÓW, MARYNARZY:
NORWESKIE, DUŃSKIE, MIĘDZYNARODOWE
-badania profilaktyczne, książeczki zdrowia
EKG - choroby serca, stawów, kręgosłupa
Rejestracja telefoniczna
GABINET GASTROENTEROLOGICZNY
Anna Popiela-Schiller
Gastroenterolog
Specjalista Chorób Wewnętrznych
Gabinet nr. 2.005 na II piętrze w budynku szpitalnym przy ul. Mieszka I 7
Rejestracja telefoniczna
+48 501 070 827
Ernest Pyrkosz
ORTOPEDA
- profilaktyka stawów biodrowych u niemowląt
- wady postawy
- zespoły bólowe narządów ruchu
- leczenie zmian zwyrodnieniowych i pourazowych
- badania medycyny sportowej dzieci i młodzieży
Świnoujście, ul. Piastowska 60
wtorek 17:00- 18:00, piątek 15:30-17:00
Rejestracja telefoniczna 606 387 618
specjalista ginekolog-położnik
Maria Czajkowska
USG 4D położniczo- ginekologiczne
certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
przyjmuje prywatnie: wtorek, czwartek od godz. 16:00
ul. Boh. Września 27 (vis a vis przeprawy promowej)
rejestracja telefoniczna: 607 31 00 51
RADCA PRAWNY Dorota Krzemień-Osuch
- porady prawne, reprezentacja przed sądami,
- spadki, sąd pracy,
- obsługa prawna podmiotów gospodarczych (KRS)
Świnoujście, ul. Armii Krajowej 9/2 (wejście od ul. Monte Cassino 42-brama)
kontakt po uzgodnieniu telefonicznym
tel. 91 321 93 30, 605 426 340 e-mail: biuro@kancelaria-osuch.pl
Drewno kominkowe i opałowe
tel. 693 399 346, 91 418 82 68
Wynajmę w dobrej cenie lokale użytkowe w centrum miasta Świnoujście . Pierwsze piętro na wprost schodów w Pasażu Centrum od ul. Armii Krajowej. Powierzchnia jednego lokalu 28,6 m2, a drugiego 19,1 m2 z możliwością połączenia w jedno duże pomieszczenie ( pomiędzy lokalami jest wykonana ścianka działowa). Telefon 601 77 92 54