WYSPIARZ niebieski
AKTUALNOŚCI NA WYSPACH

04.10.2019 15:24

III Zawody III Edycji „Świnoujskie Czwartki Lekkoatletyczne”

Dnia 03 .10 na świnoujskim stadionie miejskim odbyły się kolejne zawody III edycji „Świnoujskie Czwartki Lekkoatletyczne” organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” .Impreza ta na stałe wpisała się w sportowy kalendarz naszego miasta i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród dzieci.

 

Wyniki uzyskiwane przez dzieci podczas zawodów przesyłane są do Stowarzyszenia „Sport Dzieci i Młodzieży”. Wchodząc na stronę www.czwartki.pl można porównać wyniki swoich dzieci.

Po trzech zawodach sklasyfikowano 178 zawodników z siedmiu świnoujskich szkół (SP1, SP2, SP4, SP6, SP9, STSG, LOGOS).

KLASYFIKACJA SZKÓŁ

  • SP6 – 9886 pkt

  • SP4 – 4627 pkt

  • SP2 – 3075 pkt

  • SP1 – 2473 pkt

  • STSG – 1063 pkt

  • LOGOS – 676 pkt

  • SP9 – 37 pkt

 

Prowadzona jest również klasyfikacja nauczycieli ( sklasyfikowano 21 nauczycieli) – poniżej trzy pierwsze miejsca:

  • Adam Wielechowski – SP6 - 3844 pkt

  • Iga Cierpial – SP2 – 3075 pkt

  • Krzysztof Walkowiak – SP6 – 2066 pkt

 

NAJLEPSZE WYNIKI TRZECICH ZAWODÓW (pełny komunikat umieszczony na stronie www.osir.swinoujscie).

 

Dziewczęta - 60 m

2009 i młodsi – Maja Major – SP 2 – 10,02

2008 – Matylda Piotrowska – Logos – 9,16

2007 – Hania Owczaruk – SP6 – 8,51

 

Chłopcy - 60 m

2009 i młodsi – Hubert Hałkowski – SP 2 – 9,81

2008 – Hubert Łuczak – SP4 – 9,44

2007 – Milan Kadłubiec – SP 6 – 9,26

 

Dziewczęta - 300 m

2009 i młodsi – Pola Miszel – SP6 – 57,54

2008 – Justyna Guzenda – SP 2 – 54,64

2007 – Ala Cavone – SP 6 – 54,73

 

Chłopcy - 300 m

2009 i młodsi – Rafał Kowalczyk – SP 6 – 54,29

2008 – Mikołaj Majewski – SP 4 – 51,57

2007 – Dawid Pecyna – SP 4 – 50,06

 

Dziewczęta - skok w dal

2009 i młodsi – Maja Major – SP 2 – 3,19

2008 – Julianna Radzio – SP1 – 3,82

2007 – Agnieszka Demel – SP2 – 3,44

 

Chłopcy - skok w dal

2009 i młodsi – Hubert Hałkowski – SP 2 – 3,60

2008 – Hubert Łuczak – SP 4 – 3,93

2007 – Kacper Jasiecki- STSG – 4,12

 

Dziewczęta - rzut piłeczką palantową

2009 i młodsi – Klara Kierpiec – SP6 – 14,00

2008 – Maria Wrębiakowska- SP6 – 31,00

2007 – Oliwia Sokołowska – SP 6 – 40,00

 

Chłopcy - rzut piłeczką palantową

2009 i młodsi – Jakub Niszczak – SP 6 – 26,50

2008 – Oskar Rybak – SP4 – 33,50

2007 – Kajetan Rupar – SP4 -35,50

 

Trzecie zawody zakończyły jesienną sesję „ Czwartków Lekkoatletycznych. Na sesję wiosenną Organizator zawodów, Ośrodek Sportu i Rekreacji” Wyspiarz” zaprasza w kwietniu 2020 r.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję osiągniętych sukcesów sportowych.

 

Anna Kryszan

Dyrektor OSIR „ Wyspiarz”

 

 

 

 

 

zdjecie
Tytuł
Podpis
Treść
Komentarze są opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Więcej informacji
SKONTI
Wulkanizacja
Skład Węgla
Wynajmę dom

Konsultacje okulistyczne

Prof. dr hab. n. med.

Olgierd Palacz

Przyjmuje raz w miesiącu.

Rejestracja w Przychodni Lekarskiej

Tadeusz Czajka

Tel. 91 321 94 44

lekarz medycyny pracy

spec. rehabilitacji kardiologicznej, fizjoterapii i balneologii

M. Krystyna Wasilewska - Zużałek

Świnoujście, ul. Boh. Września 6, wtorki, piątki 18 -19

Międzyzdroje, ul. M. Dąbrowskiej 6 , codzinnie 16 - 17

Rej. tel. 91 328 02 12, 601 87 19 20

CERTYFIKATY KIEROWCÓW, MARYNARZY:

NORWESKIE, DUŃSKIE, MIĘDZYNARODOWE

-badania profilaktyczne, książeczki zdrowia

EKG - choroby  serca, stawów, kręgosłupa

Rejestracja telefoniczna

 

 

Gabinet stomatologiczny

Lek. stom. J. Burzyńska-Kowalska

  • kompleksowe leczenie stomatologiczno-protetyczne, wybielanie zębów, periodentologia, zabiegi z medycyny estetycznej

                Godziny przyjęć

od poniedziałku do czwartku godz. 12:00- 18:00

tel. 91 321 85 70, 604 081 631

Świnoujście, ul. Monte Cassino 2

    

 

GABINET GASTROENTEROLOGICZNY

Anna Popiela-Schiller

Gastroenterolog

Specjalista Chorób Wewnętrznych

Świnoujście, ul. Sikorskiego 2 (obok apteki "Arnika")

Rejestracja telefoniczna

+48 501 070 827

Ernest Pyrkosz

ORTOPEDA

  • profilaktyka stawów biodrowych u niemowląt
  • wady postawy
  • zespoły bólowe narządów ruchu
  • leczenie zmian zwyrodnieniowych i pourazowych
  • badania medycyny sportowej dzieci i młodzieży

Świnoujście, ul. Piastowska 60

wtorek 17:00- 18:00, piątek 15:30-17:00

Rejestracja telefoniczna 606 387 618

specjalista ginekolog-położnik

Maria Czajkowska

USG 4D położniczo- ginekologiczne

certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

przyjmuje prywatnie: wtorek, czwartek od godz. 16:00

ul. Boh. Września 27 (vis a vis przeprawy promowej)

rejestracja telefoniczna: 607 31 00 51

RADCA PRAWNY Dorota Krzemień-Osuch

  • porady prawne, reprezentacja przed sądami,
  • spadki, sąd pracy,
  • obsługa prawna podmiotów gospodarczych (KRS)

 Świnoujście, ul. Armii Krajowej 9/2 (wejście od ul. Monte Cassino 42-brama)

kontakt po uzgodnieniu telefonicznym 

tel. 91 321 93 30, 605 426 340      e-mail: biuro@kancelaria-osuch.pl

Drewno kominkowe i opałowe

tel. 693 399 346, 91 418 82 68

WYSPIARZ niebieski