19.04.2019 8:04
„Świnoujskie Czwartki Lekkoatletyczne”
IV Zawody II Edycji
Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” organizator zawodów w ramach „Świnoujskich Czwartków Lekkoatletycznych” otworzył ich rundę wiosenną.W zawodach w dniu 17 kwietnia 2019 r., wzięło udział 75 zawodników z 6 świnoujskich szkół podstawowych: SP 1, SP 2, SP 4, SP 6, STSG, LOGOS.
Uczniowie startowali w czterech konkurencjach biegowych: 60 m, 300 m, 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy) oraz trzech konkurencjach technicznych : skok w dal, skok wzwyż i rzut piłeczką palantową. W każdej dyscyplinie są trzy kategorie wiekowe: 2008 i młodsi, 2007, 2006.
W zawodach każdy zawodnik walczy o miano najlepszego sportowca w swojej kategorii wiekowej i o wyjazd na Finał Krajowy „Czwartków LA”, który odbędzie się w Łodzi.
Najlepsze wyniki poniżej (pełny komunikat umieszczony na stronie www.osir.swinoujscie ).
Dziewczęta:
60 m
2008 i młodsi – Matylda Piotrowska – 10,07 Logos
2007 – Kasia Dobek – 9,74 SP 6
2006 – Wiktoria Zamiara – 9,24 SP 4
Chłopcy
60 m
2008 i młodsi – Maciej Ruciński – 9,05 SP 6
2007 – Milan Kadłubiec – 8,40 SP 6
2006 – Grzegorz Frejnik – 8,80 SP 6
Dziewczęta
300 m
2008 i młodsi – Maria Wrębiakowska – 49,01 SP 6
2007 – Dominika Sobczyk – 54,19 SP 4
2006 – Zuzia Ziomko – 46,15 SP 6
Chłopcy
300 m
2008 i młodsi – Franek Gralak – 55,50 SP 1
2007 – Patryk Otocki – 56,40 SP 6
Dziewczęta
600 m
2008 i młodsi – Joanna Włodarczak – 2.05.44 SP 6
2007 – Hania Owczaruk – 1.48.84 SP 6
Chłopcy
1000 m
2008 – Mikołaj Majewski – 3.48.00 SP 4
2007 – Antek Jasiakiewicz – 3.33.00 SP 1
Dziewczęta
Skok w dal
2008 i młodsi – Joanna Włodarczak – 4,30 SP 6
2007 – Anna Korpysz – 3,69 SP 2
2006 – Dominika Stefaniak – 3,70 SP 1
Chłopcy
Skok w dal
2008 i młodsi – Gabriel Kasprzyk – 3,77 SP 6
2007 – Kacper Jasiecki – 4,04 STSG
Dziewczęta
Skok wzwyż
2007 – Katarzyna Dobek – 1,30 SP 6
2006 – Zuzia Ziomko – 1,15 SP 6
Chłopcy
Skok wzwyż
2008 i młodsi – Franek Gralak – 1,25 SP 1
Dziewczęta
Rzut piłeczką palantową
2008 i młodsi – Matylda Piotrowska – 29,00 m Logos
2007 – Alicja Bogdańska – 24,00 SP 6
2006 – Oliwia Wolanin – 45,00 SP 4
Chłopcy
Rzut piłeczką palantową
2008 i młodsi – Olaf Marciniak – 30,00 SP 6
2007 – Kajetan Rupar – 39,00 SP 4
2006 – Grzegorz Frejnik – 38,00 SP 6
Punktacja szkół po czterech zawodach
SP 6 - 15731 pkt.
SP 2 - 3856 pkt.
SP 4 – 3652 pkt.
SP 1 – 3616 pkt.
STSG – 1383 pkt.
Logos – 491 pkt.
Punktacja nauczycieli po czterech zawodach
Adam Wielechowski – 7197 pkt.
Krzysztof Walkowiak – 5068 pkt.
Iga Cierpiał – 3819 pkt.
Janusz Walkowiak – 1647 pkt.
Monika Dobek – 1620 pkt.
Kolejne zawody odbędą się 24 kwietnia 2019 r. o godzinie 16,00, na które serdecznie zapraszamy i gratulujemy młodym lekkoatletom dotychczasowych wyników.
Dyrektor OSIR Wyspiarz
Anna Kryszan
OGŁOSZENIE BEZPŁATNE
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Świnoujściu z siedzibą ul. Dąbrowskiego 4 pokój 113 poszukuje OSÓB CHĘTNYCH DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI naszego Stowarzyszenia.
Zainteresowanych prosimy o kontakt osobisty w biurze Stowarzyszenia (czynne: wtorek w godz. 15.30 do 17.30 i czwartek w godz. 10.00 do 12.00) lub pod telefonem 91 321 27 65 albo e-mail spon.swinoujscie@wp.pl
MIEJSCE DO WYKORZYSTANIA NA TWOJE INFORMACJE
GINEKOLOG - POŁOŻNIK
dr n. med. Marek Adam Brzuchalski
specjalista balneologii i medycyny fizykalnej
lekarz medycyny estetycznej
ul. Z. Herberta 6 / 4
Rejestracja tel. 516 076 294, 600 991 695
specjalista
DERMATOLOG I WENEROLOG
dr n. med. MAGDALENA KIEDROWICZ
► dermatochirurgia,
►onkologia skóry,
►dermatologia estetyczna
ul. Niedziałkowskiego 6B/1, Świnoujście
rejestracja telefoniczna tel. 510 034 332
GABINET NEUROLOGICZNY
Małgorzata Frąckowiak
przyjęcia: Przychodnia Rodzinna, ul. Dąbrowskiego
poniedziałek 8.30- 16.00 (rejestracja 9.30-11.00),
środa 8.30 - 13.00 (rejestracja 8.30 - 13.00 )
Przyjęcia prywatne : poniedziałek od godz.16.00 po telefonicznym uzgodnieniu
Międzyzdroje, ul. Ustronie leśne 12 c
piątek godz. 17.00-19.00, pozostałe dni po uzgodnieniu telefonicznym
tel. 602 158 940
COLOR DOPPLER
gabinet internistyczny
ul. MAŁOPOLSKA 51
rejestracja telefoniczna
od pn. do sob. w godz. 09.00 - 18.00
tel. 91 327 19 16 ; kom. 608 63 82 63
specjalista chorób wewnętrznych
Marek Borowski
USG SERCA z kolorowym Dopplerem,
Holter - EKG (24 h),
USG jamy brzusznej,
prostaty, jąder, tarczycy
USG NACZYŃ z kolorowym Dopplerem
lekarz medycyny pracy
spec. rehabilitacji kardiologicznej, fizjoterapii i balneologii
M. Krystyna Wasilewska - Zużałek
Świnoujście, ul. Boh. Września 6, wtorki, piątki 18 -19
Międzyzdroje, ul. M. Dąbrowskiej 6 , codzinnie 16 - 17
Rej. tel. 91 328 02 12, 601 87 19 20
CERTYFIKATY KIEROWCÓW, MARYNARZY:
NORWESKIE, DUŃSKIE, MIĘDZYNARODOWE
-badania profilaktyczne, książeczki zdrowia
EKG - choroby serca, stawów, kręgosłupa
Rejestracja telefoniczna
GABINET GASTROENTEROLOGICZNY
Anna Popiela-Schiller
Gastroenterolog
Specjalista Chorób Wewnętrznych
Gabinet nr. 2.005 na II piętrze w budynku szpitalnym przy ul. Mieszka I 7
Rejestracja telefoniczna
+48 501 070 827
Ernest Pyrkosz
ORTOPEDA
- profilaktyka stawów biodrowych u niemowląt
- wady postawy
- zespoły bólowe narządów ruchu
- leczenie zmian zwyrodnieniowych i pourazowych
- badania medycyny sportowej dzieci i młodzieży
Świnoujście, ul. Piastowska 60
wtorek 17:00- 18:00, piątek 15:30-17:00
Rejestracja telefoniczna 606 387 618
specjalista ginekolog-położnik
Maria Czajkowska
USG 4D położniczo- ginekologiczne
certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
przyjmuje prywatnie: wtorek, czwartek od godz. 16:00
ul. Boh. Września 27 (vis a vis przeprawy promowej)
rejestracja telefoniczna: 607 31 00 51
RADCA PRAWNY Dorota Krzemień-Osuch
- porady prawne, reprezentacja przed sądami,
- spadki, sąd pracy,
- obsługa prawna podmiotów gospodarczych (KRS)
Świnoujście, ul. Armii Krajowej 9/2 (wejście od ul. Monte Cassino 42-brama)
kontakt po uzgodnieniu telefonicznym
tel. 91 321 93 30, 605 426 340 e-mail: biuro@kancelaria-osuch.pl
Drewno kominkowe i opałowe
tel. 693 399 346, 91 418 82 68
Wynajmę w dobrej cenie lokale użytkowe w centrum miasta Świnoujście . Pierwsze piętro na wprost schodów w Pasażu Centrum od ul. Armii Krajowej. Powierzchnia jednego lokalu 28,6 m2, a drugiego 19,1 m2 z możliwością połączenia w jedno duże pomieszczenie ( pomiędzy lokalami jest wykonana ścianka działowa). Telefon 601 77 92 54