18.09.2018 9:42
Na kogo głosować?
W Świnoujściu jest już jasna sytuacja przede wyborami samorządowymi w przypadku kandydatów czterech komitetów wyborczych. Dwa kolejne zostały zgłoszone, ale póki co jeszcze nie zarejestrowane. Poniżej informacja o zarejestrowanych. Na końcu publikujemy listę kandydatów zgłoszonego wieczorem 17 września Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość w Świnoujściu
Świnoujście – Lista kandydatów zarejestrowanych na dzień 18.09.2018
Okręg nr 1 Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY GRUPA MORSKA – CAŁA NAPRZÓD
1 KONKOLEWSKA Dorota Teresa 46 Świnoujście
2 MIKULSKA Dorota Urszula 52 Świnoujście
3 ADRANOWSKI Bartosz Jerzy 32 Świnoujście
4 NOWACZKIEWICZ Dagmara Ewa 43 Świnoujście
5 KUBICKI Andrzej Jacek 56 Świnoujście
6 KAMIŃSKI Krzysztof Jacenty 65 Świnoujście
7 KOŚMIDER Krystian Kamil 23 Świnoujście
8 RACHTAN Agnieszka 57 Świnoujście
9 PALEWSKI Piotr Zygmunt 51 Świnoujście
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŻMURKIEWICZA
1 SUJKA Paweł 52 Świnoujście
2 NIEWIAROWSKI Marek Jan 57 Świnoujście
3 ZDYBEL Aneta 43 Świnoujście
4 SZCZUCKA Kamilla Agnieszka 51 Świnoujście
5 SZABLEWSKI Bartłomiej Roman 56 Świnoujście
6 MYŚLIWIEC Ludwika Grażyna 65 Świnoujście
7 OSIKOWSKA Wiesława Bogumiła 60 Świnoujście
8 ORDON Piotr 56 Świnoujście
9 LEBDOWICZ Andrzej Jan 67 Świnoujście
Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1 AGATOWSKA Joanna Monika 46 Świnoujście
2 CIEŚLA Honorota Barbara 50 Świnoujście
3 RACHUTA Robert Jerzy 52 Świnoujście
4 BARTKOWIAK Stanisław Edward 79 Świnoujście
5 JANUSZEWSKI Szczepan Jan 34 Świnoujście
6 KLUCZEWICZ Ewelina Urszula 39 Świnoujście
7 KRYŃ Andrzej Jacek 47 Świnoujście
8 LEWA Łukasz Patryk 24 Świnoujście
9 UTTENDORF Lidia Krystyna 54 Świnoujście
Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 ŚLIWIŃSKI Dariusz Czesław 51 Świnoujście
2 JABŁOŃSKA Elżbieta 53 Świnoujście
3 KĘDZIERSKI Grzegorz Paweł 59 Świnoujście
4 FOGT-BUSLER Iwona 32 Świnoujście
5 CZOBODZIŃSKI Jerzy 71 Świnoujście
6 KOZŁOWSKA Katarzyna 37 Świnoujście
7 HERMAN Mieczysław Zygmunt 72 Świnoujście
8 PAWLICZEK-GĄSKA Alaksandra Dorota 39 Świnoujście
9 MILLER Krzysztof Marek 59 Świnoujście
Okręg nr 2 Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY GRUPA MORSKA – CAŁA NAPRZÓD
1 JANTA-LIPIŃSKI Kamil 31 Świnoujście
2 STAWICKA Aneta 45 Świnoujście
3 JELONEK Michał Maksymilian 37 Świnoujście
4 MILEWSKI Krzysztof Piotr 38 Świnoujście
5 ŁAWIŃSKA Jolanta Maria 46 Świnoujście
6 BOHDZIEWICZ Alicja Hipolita 58 Świnoujście
7 WITKOWSKA Marta Justyna 36 Świnoujście
8 STANISZEWSKI Damian 39 Świnoujście
9 SPECJALSKI Jarosław Bogusław 56 Świnoujście
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŻMURKIEWICZA
1 MICHALSKA Barbara 52 Świnoujście
2 KOSS Grzegorz Piotr 50 Świnoujście
3 ILCZUK Magdalena Anna 34 Świnoujście
4 PYCLIK Kamil Paweł 40 Świnoujście
5 WITOMSKI Daniel Piotr 37 Świnoujście
6 MECHŁO Ewa 58 Świnoujście
7 MAZURYK Paweł Franciszek 34 Świnoujście
8 KOŁODZIŃSKA-SERAFIN Aneta Małgorzata 43 Świnoujście
9 ŻMURKIEWICZ Janusz 70 Świnoujście
Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1 WŁODARCZYK Jarosław Cezary 39 Świnoujście
2 SZPYTKO Krzysztof Piotr 52 Świnoujście
3 PRZYBYLSKI Krzysztof 54 Świnoujście
4 GŁADZIK-GOGOL Joanna 56 Świnoujście
5 KASTRAU Beata Dorota 54 Świnoujście
6 KUDELA Wiesława Urszula 68 Świnoujście
7 MITAS Elżbieta Danuta 65 Świnoujście
8 TAŃSKI Tadeusz 47 Świnoujście
9 WOJTKIEWICZ Patryk Oskar 20 Świnoujście
Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 GÓRECZNY Wiesław Stanisław 60 Świnoujście
2 BOROWSKI Jan Marek 31 Świnoujście 3
ROMAŃSKA Karolina Genowefa 33 Świnoujście
4 MACIEJEWSKI Lesław 62 Świnoujście
5 GAWLE Łukasz Zbigniew 35 Świnoujście
6 WARWAS Agata 43 Świnoujście
7 WASITA Anna 41 Świnoujście
8 WASILEWSKA Agnieszka Barbara 42 Świnoujście
9 BIELSKI Dariusz 51 Świnoujście
Okręg nr 3 Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY GRUPA MORSKA – CAŁA NAPRZÓD
1 NOWICKI Sławomir Stanisław 53 Świnoujście
2 TOSNOWIEC Grażyna Wanda 48 Świnoujście
3 MARSZAŁEK Sylwia 39 Świnoujście
4 HYŻOWIECKI Henryk 62 Świnoujście
5 SZYMAŃSKI Olaf Aleksander 21 Świnoujście
6 BARCZAK Jerzy Mieczysław 66 Świnoujście
7 MERCHELSKI Zdzisław 64 Świnoujście
8 BARTOSZEWSKA Edyta Barbara 43 Świnoujście
9 SOŁOWIŃSKA Ewa Maria 51 Świnoujście
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŻMURKIEWICZA
1 KOWALSKI Leon Ryszard 71 Świnoujście
2 ANTCZAK Jacek Marek 34 Świnoujście
3 STECYK Anna Katarzyna 42 Świnoujście
4 JĘDRZEJAK Malwina 53 Świnoujście
5 ROJCZYK Joanna Magdalena 44 Świnoujście
6 JASIAKIEWICZ Maciej Antoni 35 Świnoujście
7 SIDORCZUK Jolanta 55 Świnoujście
8 PAŹDZIERSKA Elżbieta Halina 59 Świnoujście
9 MIECZNIK Robert Kazimierz 51 Świnoujście
Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1 TETERYCZ Ryszard Mieczysław 65 Świnoujście
2 WITKOWSKI Przemysław Jakub 36 Świnoujście
3 TRYDEŃSKI Adrian 22 Świnoujście
4 GABRYSIAK Mirosława Ewa 54 Świnoujście
5 GRUDZIŃSKA Dorota Hanna 38 Świnoujście
6 KACZMAREK Agnieszka Magdalena 39 Świnoujście
7 KOZŁOWSKI Mirosław Wiesław 63 Świnoujście
8 ZUŻAŁEK Sławomira Katarzyna 72 Świnoujście
9 ŻUCHOWICZ Adam Jarosław 49 Świnoujście
Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 WAGA Leszek Antoni 60 Świnoujście
2 DUSZA Agnieszka Anastazja 40 Świnoujście
3 KŁAPUT Jerzy Tadeusz 54 Świnoujście
4 PIASECKI Jerzy 65 Świnoujście
5 CZAJKA Karolina Anna 42 Świnoujście
6 TREMBOWSKI Edmund 75 Świnoujście
7 SARAN Aneta Elżbieta 42 Świnoujście
8 HERMAN Małgorzata Krystyna 21 Świnoujście
9 MISZTOFT Mariusz Paweł 34 Świnoujście
Zgłoszone, ale nie zarejestrowane zostały jeszcze dwa komitety wyborcze (Prawo i Sprawiedliwość oraz Nowa Fala Wolni i Solidarni) . Czas na rejestrację z poprawkami do 19 września do godziny 24.00.
Lista kandydatów zgłoszonego wieczorem 17 września Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość w Świnoujściu
Okręg nr 1
-
Mrozek Andrzej
-
Stój Agnieszka Katarzyna
-
Huszcza Stanisław Janusz
-
Kręcicki Józef Zdzisław
-
Misiak Witold
-
Michalska Elżbieta Halina
-
Dziadulewicz Beata
-
Szatkowska Natalia Nadzieja
-
Podolecki Jan Maria
Okręg nr 2
-
Jurkiewicz Jacek Modest
-
Namyślak Aleksandra
-
Sołtysik Zofia
-
Gozdek Ryszard Maciej
-
Listek Iwona Monika
-
Dąbrowski Jerzy Stanisław
-
List Marian
-
Misiak Stanisław
-
Siemko Agnieszka
Okręg nr 3
-
Staszyński Andrzej Stanisław
-
Bejster Grażyna Halina
-
Szmyt Bartłomiej Paweł
-
Dawid Teresa Grażyna
-
Mrozek Maciej Paweł
-
Namyślak Anna
-
Katz Wanda Elżbieta
-
Reiche Andrzej Jacek
-
Pusz Rafał
OGŁOSZENIE BEZPŁATNE
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Świnoujściu z siedzibą ul. Dąbrowskiego 4 pokój 113 poszukuje OSÓB CHĘTNYCH DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI naszego Stowarzyszenia.
Zainteresowanych prosimy o kontakt osobisty w biurze Stowarzyszenia (czynne: wtorek w godz. 15.30 do 17.30 i czwartek w godz. 10.00 do 12.00) lub pod telefonem 91 321 27 65 albo e-mail spon.swinoujscie@wp.pl
MIEJSCE DO WYKORZYSTANIA NA TWOJE INFORMACJE
GINEKOLOG - POŁOŻNIK
dr n. med. Marek Adam Brzuchalski
specjalista balneologii i medycyny fizykalnej
lekarz medycyny estetycznej
ul. Z. Herberta 6 / 4
Rejestracja tel. 516 076 294, 600 991 695
specjalista
DERMATOLOG I WENEROLOG
dr n. med. MAGDALENA KIEDROWICZ
► dermatochirurgia,
►onkologia skóry,
►dermatologia estetyczna
ul. Niedziałkowskiego 6B/1, Świnoujście
rejestracja telefoniczna tel. 510 034 332
GABINET NEUROLOGICZNY
Małgorzata Frąckowiak
przyjęcia: Przychodnia Rodzinna, ul. Dąbrowskiego
poniedziałek 8.30- 16.00 (rejestracja 9.30-11.00),
środa 8.30 - 13.00 (rejestracja 8.30 - 13.00 )
Przyjęcia prywatne : poniedziałek od godz.16.00 po telefonicznym uzgodnieniu
Międzyzdroje, ul. Ustronie leśne 12 c
piątek godz. 17.00-19.00, pozostałe dni po uzgodnieniu telefonicznym
tel. 602 158 940
COLOR DOPPLER
gabinet internistyczny
ul. MAŁOPOLSKA 51
rejestracja telefoniczna
od pn. do sob. w godz. 09.00 - 18.00
tel. 91 327 19 16 ; kom. 608 63 82 63
specjalista chorób wewnętrznych
Marek Borowski
USG SERCA z kolorowym Dopplerem,
Holter - EKG (24 h),
USG jamy brzusznej,
prostaty, jąder, tarczycy
USG NACZYŃ z kolorowym Dopplerem
lekarz medycyny pracy
spec. rehabilitacji kardiologicznej, fizjoterapii i balneologii
M. Krystyna Wasilewska - Zużałek
Świnoujście, ul. Boh. Września 6, wtorki, piątki 18 -19
Międzyzdroje, ul. M. Dąbrowskiej 6 , codzinnie 16 - 17
Rej. tel. 91 328 02 12, 601 87 19 20
CERTYFIKATY KIEROWCÓW, MARYNARZY:
NORWESKIE, DUŃSKIE, MIĘDZYNARODOWE
-badania profilaktyczne, książeczki zdrowia
EKG - choroby serca, stawów, kręgosłupa
Rejestracja telefoniczna
GABINET GASTROENTEROLOGICZNY
Anna Popiela-Schiller
Gastroenterolog
Specjalista Chorób Wewnętrznych
Gabinet nr. 2.005 na II piętrze w budynku szpitalnym przy ul. Mieszka I 7
Rejestracja telefoniczna
+48 501 070 827
Ernest Pyrkosz
ORTOPEDA
- profilaktyka stawów biodrowych u niemowląt
- wady postawy
- zespoły bólowe narządów ruchu
- leczenie zmian zwyrodnieniowych i pourazowych
- badania medycyny sportowej dzieci i młodzieży
Świnoujście, ul. Piastowska 60
wtorek 17:00- 18:00, piątek 15:30-17:00
Rejestracja telefoniczna 606 387 618
specjalista ginekolog-położnik
Maria Czajkowska
USG 4D położniczo- ginekologiczne
certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
przyjmuje prywatnie: wtorek, czwartek od godz. 16:00
ul. Boh. Września 27 (vis a vis przeprawy promowej)
rejestracja telefoniczna: 607 31 00 51
RADCA PRAWNY Dorota Krzemień-Osuch
- porady prawne, reprezentacja przed sądami,
- spadki, sąd pracy,
- obsługa prawna podmiotów gospodarczych (KRS)
Świnoujście, ul. Armii Krajowej 9/2 (wejście od ul. Monte Cassino 42-brama)
kontakt po uzgodnieniu telefonicznym
tel. 91 321 93 30, 605 426 340 e-mail: biuro@kancelaria-osuch.pl
Drewno kominkowe i opałowe
tel. 693 399 346, 91 418 82 68
Wynajmę w dobrej cenie lokale użytkowe w centrum miasta Świnoujście . Pierwsze piętro na wprost schodów w Pasażu Centrum od ul. Armii Krajowej. Powierzchnia jednego lokalu 28,6 m2, a drugiego 19,1 m2 z możliwością połączenia w jedno duże pomieszczenie ( pomiędzy lokalami jest wykonana ścianka działowa). Telefon 601 77 92 54